Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fontos kérdés, sok múlhat a...

Fontos kérdés, sok múlhat a válaszodon (? )

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szükségem. Egy községben élek ahol ősszel és télen kevesen vannak. Nekem beletartozik a napirendembe hogy a kutyusom naponta 2x elvigyem setalni, és van hogy ezt sötétben teszem (suli előtt,és délután 5-6 fele). Még nyáron voltam a barátaimmal a strandon és észrevettem egy embert (35-40 körüli pasas) aki nézett minket. Nyár óta amikor meglát az utcán bámul, és rám is köszönt. Változó időpontban, de már sötétben szokott biciklizni általában a balatonpartra ahol egy parkon keresztül kell elmenni és én a parkban szoktam sétálni a kutyammal, meg a bicikliúton ahol jön az ember.(mindig bámul) Tegnap elmentem az egyik barátnőmmel sétáltatni a kutyám és már sötét volt, megláttuk az embert, odakiabált neki a barátnőm hogy ránk se nézzen. Megállt kb 1 percre és ha nem indulunk el odajön valószìnűleg. Nagyon félek tőle, és egyre kevésbé merek egyedül sétálni, mert nem tudom megvédeni magam ha akármi történik. És mivel ősszel kevesen vannak már ezért segítségért is mondhatni hiába kiabálok főleg a bicikliúton. Mit tegyek?😖

#pedofília #mittegyyek
2019. okt. 16. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg más útvonal? Ahol járnak mások is.
2019. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gázspay, dobermann, haverok befenyítik, stb.
2019. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg a településeteken nem működik Polgárőrség? Mifelénk is volt hasonló eset. A fazonra rá lett állítva néhány tagbaszakadt mogorva polgárőr csak, hogy érezze az ember a törődést, hogy megfigyelés alatt van. A probléma záros határidőn belül megoldódott. Jó, tudom, semmi hatósági jogköre nincs a polgárőrnek, de azért két telefonfülke méretű egyenruhásnak azért van tekintélye. Ha van Nálatok Polgárőrség, fordulj hozzájuk bizalommal! Biztos vagyok benne, hogy segíteni fognak.
2019. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A haveri befenyítést tapasztalatom szerint érdemes két amolyan dobhártyarepesztő jellegű sallerrel nyomatékosítani.
2019. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a polgárőrséget bevonni, de nem tett még semmit, szóval sok mindent nem tudsz tenni. Az, hogy néz, nem bűncselekmény, nehogy már az is gond legyen, hogy valaki rád néz. Tetszel neki biztos. Szerezz be egy személyi riasztót.
2019. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

SOHA ne menj egyedül, főleg ne este, sötétben! Menj más útvonalon!

Sajnos nem lehet tudni,ki mikor,mitől kattan be!! Jobb az óvatosság!

2019. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván az, hogy rám néz nem büncselekmény, viszont kb 23-25 évvel lehet idősebb, és szerintem ez nem normális. A szüleimnek se tudtam még szólni, és hát a polgárőrségi intézkedések egyenlőek a nullával. Mostanában más fele sétálok, és már nyugodtabb vagyok. Inkább lány barátaim vannak, szóval a befenyítés sem pálya:/ ha legközelebb látom és rosszabbodik a helyzet rögtön szólok valakinek. És mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 17. 17:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Manapság már a nők előszeretettel választanak maguknak 25-30 évvel idősebb pasikat, ebben nincs semmi kivetni való.

Persze, ha neked ez nem tetszik, akkor más merre kell menned, ennyi a megoldás, ha meg követ, vagy kifigyel, akkor az már egy kicsit komolyabb dolog, de vele kapcsolatosan semmit sem tehetsz amíg nem tesz semmit.

Tudod van olyan, amikor egy férfit megfog a nő valami miatt, valami nagyon megtetszik rajta, persze ez nem jelenti azt, hogy zaklatássá kell fajuljon.

2019. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"A szüleimnek se tudtam még szólni," - Hogyhogy?
2019. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as: de nem a 10 évesek.

Kérdező: uszítsd rá a kutyát.

2019. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!