Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fontos kérdés, sok múlhat a...

Fontos kérdés, sok múlhat a válaszodon (? )

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szükségem. Egy községben élek ahol ősszel és télen kevesen vannak. Nekem beletartozik a napirendembe hogy a kutyusom naponta 2x elvigyem setalni, és van hogy ezt sötétben teszem (suli előtt,és délután 5-6 fele). Még nyáron voltam a barátaimmal a strandon és észrevettem egy embert (35-40 körüli pasas) aki nézett minket. Nyár óta amikor meglát az utcán bámul, és rám is köszönt. Változó időpontban, de már sötétben szokott biciklizni általában a balatonpartra ahol egy parkon keresztül kell elmenni és én a parkban szoktam sétálni a kutyammal, meg a bicikliúton ahol jön az ember.(mindig bámul) Tegnap elmentem az egyik barátnőmmel sétáltatni a kutyám és már sötét volt, megláttuk az embert, odakiabált neki a barátnőm hogy ránk se nézzen. Megállt kb 1 percre és ha nem indulunk el odajön valószìnűleg. Nagyon félek tőle, és egyre kevésbé merek egyedül sétálni, mert nem tudom megvédeni magam ha akármi történik. És mivel ősszel kevesen vannak már ezért segítségért is mondhatni hiába kiabálok főleg a bicikliúton. Mit tegyek?😖

#pedofília #mittegyyek
2019. okt. 16. 21:10
1 2
 11/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mondjuk az igaz....

Elvégre csak tippelte a fickó korát, de nem írta le ő hány éves.

2019. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
13 vagyok. És az ember egyértelműen 35-40 ha nem több.
2019. okt. 18. 21:22
 13/13 anonim válasza:
Próbálj valakinek szólni, mert ez egyáltalán nem vicces. Sok a beteg ember sajnos. F
2019. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!