Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baj lehet velem?

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje (1 vagy masfel eve) erzelmileg hullamvasuton vagyok. Egyszer tok boldog vagyok, nevetek mindenen, terveket csinalok mindenhez pozitivan allok hozza es par pillanat alatt legszivesebben elmenekulnek innen vagy meghalnek. Altalaban van koztes idoszak is, ott teljesen erzeketlen vagyok (ez surun szokott lenni).xD

Ma is az volt velem, hogy matekon tok jo kedvem volt es egyszer csak bogni tamadt kedvem,(az a vicces, hogy semennyire nem tudok sirni csak par konnycseppet hullajtani max.) es ki is keredszkedtem a wcbe.(Ott vettem par nagyobb levegot es visszamentem)

Meg altalaban mindig ideges vagyok es a labamat doboltatom.(ram is szoktak ezert neha szolni)

Gondolkodtam hogy elkene menni pszichologushoz, de anyam ugyse vinne el, mert ha barmit mondok neki errol a temarol, [Egyszer mondtam neki, hogy diszlexias lehetek, mert az osszes tunet jellemzo ram,(ha valakit erdekel, hogy miert gondolom ezt, akkor jelezze valahogy es leirom nekixD) es egyszeruen csak odanyogte, hogy hulye vagyok es meg csak bekepzelem.] leraz. Apamtol is megprobalhatnam hogy elvigyen, de nem merem.xD

Bocsi, hogy ennyit irtam (meg koszonom hogy elolvastad) es a valaszokat is koszonom.<3



2019. okt. 17. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy normális tanárod, próbálj tőle segítséget kérni. A diszlexiát pedagógiai szakszolgálatnál vizsgálják és az iskola is be tud küldeni. Ott pedig úgyis pszichológushoz kerülsz és a többit is meg tudod beszélni.

Jó lenne az érzelmeid felismerérét, uralását megtanulnod. A személyiség kialakítása épp olyan tanulás, mint bármi más. De úgy tűnik, anyukád ebben nem tud segíteni. (A mai közoktatás meg katasztrófa ebből a szempontból - is.) Sajnos az én anyukám is ilyen volt, és mivel otthonról nem tudtam hozni a készségeket, sokáig tartott, mire úgy-ahogy összeszedtem magam a tinédzser korom után. Dolgozni kell magunkon, azt szoktam mondani.

2019. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!