Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt alakul ki a...

Mennyi idő alatt alakul ki a függőség a Rivotrilnál?

Figyelt kérdés

0.5 mg-os Rivotrilról van szó. 2 hete elkezdtem szedni, volt itthon egy üveggel. Nagyjából 6 szemet vehettem be a 2 hét alatt, 3 adagban körülbelül. Még van 7 szem belőle, többet nem tervezek bevenni. Ha ezt a 7 szemet még beveszem (2 adagban tervezem) akkor már kialakulhat függőség? Vagy ha ez után már leállok akkor még nem fog? Olvastam, hogy kell hozzá két-három hónap napi szintű szedés, hogy függőséget alakítson ki, de érdekelnek a tapasztalatok.


Hosszú kapcsolatomnak lett vége és nagyfokú szorongás alakult ki miatta, a nagy dózisú Rivotril pedig kikapcsolja az agyamat és hétvégente igazán jókat alszok tőle.



2019. okt. 19. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor jössz rá, ha nem veszed be a szokásos adagot. Ha rosszul vagy, függő lettél. Talán 2 hét alatt nem, de a lehető legrövidebb ideig szedd. Én 20 éves függőség után tavaly tettem le a benzokat az addiktológián.
2019. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs szokásos adag, néha beveszek egy nagyobb mennyiséget, hogy kiüssön.
2019. okt. 19. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, nem leszel függő.
2019. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50 tabletta van egy üvegben. Ha már csak 7 darabod van, akkor nem 6-ot vettél be három adagban, hanem 43 dararabot. A tűzzel játszol...
2019. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem teljes üveg volt, maradék volt benne így kell értelmezni.
2019. okt. 19. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Már kialakult a függőség. Viszont idővel sokat súlyosbodhat..
2019. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem már kialakult szóval nyugodtan told be a maradékot :D
2019. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem hiszem hogy úgy átalakult az agyad kémiai mūködése hogy fizikailag is függõ vagy, bár ebben nem vagyok teljesen biztos ez csak akkor derül ki ha most pár napig nem veszel be. Most azonnal hagyd abba mert ha tényleg rászoksz sosem fogod tudni abbahagyni normálisan.
2019. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy rivo helyett javaslom inkább a frontint, sokkal barátságosabb kis szer :)
2019. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó orbitális nagy ökörséget ír, miért lenne a frontin barátságosabb?? Az is narkó, ugyanúgy toleranciát okoz aztán már egy raklapnyi se lesz eléb belõle :D
2019. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!