Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem két személyiségem...

Azt hiszem két személyiségem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom két, teljesen különbőző tulajdonságokkal bíró személy lakozik bennem. Nagyon nehéz... bővebben most nem szeretném leírni... mit tegyek?

2019. okt. 19. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolynak érzed a problémát, akkor pszichiáter.
2019. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 3 van és tök jól megvagyunk. Egyszer elvesztettem őket 1 hónapra és azt hittem meghalok nélkülük 🙁 De visszajöttek és megint vannak barátaim ❤❤❤
2019. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz.


Lehet, hogy hasítást alkalmazol, és emiatt különül el ennyire a két részed, de már az is komoly dolog, aminek oka van. Nem tudom, pszichiáter fogja tudni.

2019. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi alapján nem lehet erre tanácsot adni. Mivel bővebben nem szeretnéd leírni, fogalmunk sincs, ki lehetsz és miért tetted fel a kérdést és miért érzed így.
2019. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

A két személyed kialakít egymással egy jó kapcsolatot. Esetleg egy újabb személyiség segítségével.

Elmész pszichiáterhez, aki azt mondja, hogy békéljenek meg a személyiségeid az összeolvadással, és összeolvadnak. Ezután egy multi leszel, aki éppen egyben van.

2019. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tök jó, hogy felismerted a problémát! Ne ijedezz első körben, lehet, hogy nem eltérő személyiségeid, hanem személyiségrèszeid vannak, ami nem ugyanaz! Utóbbi elég gyakori, és kezelhető. (Az első is egyébként)


Ajánlom, hogy pszichoterapeutát keress, a személyiségzavarokban ő a kompetens.

2019. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!