Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin vagy a Rivotril a...

Frontin vagy a Rivotril a jobb? Melyiket szedjem inkább?

Figyelt kérdés
Depresszióra, szorongásra használom.

2019. okt. 21. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szorongásra jó, de depresszióra nem a legjobb választás, arra inkább valami SNRI tipusú antidepi lenne jó, mert annak álmosító hatása is van pl Mirzaten, Trittico.
2019. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 szedek antidepit is (aneptinex), de benzok nélkül nem igazán hatott. Most kezdek megint jobban lenni, hogy visszaálltam a nyugtatókra.
2019. okt. 21. 15:31
 13/21 A kérdező kommentje:
Viszont vigyáznom kell, nehogy megint túlzásba vigyem és kórházban kössek ki.
2019. okt. 21. 15:33
 14/21 anonim ***** válasza:
Amikor leszoktam a benzokról Tritticotól tudtam aludni először. Harmadolható, és 20 év benzo szedés után harmadtól aludtam.
2019. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A dokim nekem az Aneptinex nevű antidepresszánst javasolta, mert ez az egyetlen ópiat atonista szer, ami segíthet leszokni az ópiatokról (korábban használtam ezt-azt). Viszont önmagában nekem kevésnek bizonyult, ezért kezdtem újra benzokat használni. Most nagyjából elfogadható az állapotom, bár az előírt 4mg-nál azért kicsit többet szedek.
2019. okt. 21. 15:47
 16/21 anonim ***** válasza:
Értem, de vigyázz, mert az addiktológián mondta egy ex herkás, hogy benzorol lejönni bizonyos szempontból nehezebb, mint ópiátról, pl tovább tartanak az elvonási tünetek.
2019. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Valaki kratomot szed ópiát elvonásra, mert az is ópiát receptorra hat.
2019. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ohh az ópium durva.


Én ópiumot, hasist, füvet, extasy-t, LSA-t, LSD-t, gombát, kokaint és töltőgázt használtam régen. Aztán elkezdtem benzókra, antidepresszánsokra és altatokra inni.


Már vagy 10 éve egyiket sem merem.

Viszont egy évig 3mg rivot szedtem szorongás miatt. Két hét alatt mindenféle durvább tünet nélkül abbahagytam.

Csak néha levert picit a víz, vagy szívdobogás érzésem volt, meg nehezebb volt aludni ennyi.. semmi extra.

2019. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jaja tudom, most voltam egy hónapja pszichiátrián, mert kicsit túlzásba vittem az adagolást és be kellett feküdnöm, hogy lehozzanak róla. Azért is mondta a dokim hogy napi 4mg-nál ne szedjek többet. Majd valahogy igyekszem betartani, de sajnos nem olyan könnyű.
2019. okt. 21. 16:06
 20/21 anonim ***** válasza:
18-as egyénenként eltérőek a benzo elvonási tünetei, te szerencsés vagy.
2019. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!