Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van közületek olyan aki...

Van közületek olyan aki hasonló tüneteket produkál és esetleg tudja hogy mi ez? Pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Kb 6 évvel ezelőtt kezdődött, legalábbis akkor volt el az első amikor olyan rosszullét jött rám, hogy le kellett szállnom a buszról, mert izzadt a tenyerem, hevesen vert a szívem és bepánikoltam. Majd egy ideig nem is fordult elő többször, mostanáig. Van hogy a boltba jön rám ez rosszullét ami szédüléssel és remegéssel is jár. De mindig sikerül magam megnyugtatni és perceken belül megszűnik. Nem szeretek tömegbe lenni, nagyon kimozdulni se szeretek itthonról. Vérvételre el szeretnék menni mert már nagyon rég voltam de ha már csak rá gondolok rosszul leszek.
2019. okt. 22. 12:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Van hogy emberekkel sem akarok beszélni a férjemen kívül
2019. okt. 22. 12:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, pánik.
2019. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően kiegyensúlyozott vagy?
2019. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg saját magad tudod uralni, adddig nem pánikbetegség. Látogasd meg a háziorvosod, bizonyára tud segíteni.
2019. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, pánik. De meg fogsz gyógyulni! A vérvételhez meg kérj olyat meg, aki otthon leveszi Neked, úgy kevésbé ijesztő! Jobbulást!
2019. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, enyhe pánik.
2019. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Esetleg lenne valaki akivel tudnék erről privátban beszelgetni? Aki hasonlókat el al és hogy kezeli stb...
2019. okt. 22. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk, kérdező. :)
2019. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyeld olyankor a vérnyomásodat.
2019. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdezo. Ez tömeg iszony panik betegség. Ebbe szenvedtem 7 évig. Ha szeretnél írj nyugodtan privátba.
2019. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!