Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz teheti?

A stressz teheti?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval, valójában már egy ideje nem bírok kigyógyulni a betegségemből.

Sokat fáj a fejem, gyakran egyik pillanatról a másikra belázasodok, néha hányok. Először vírusra gondoltak, kaptam rá gyógyszereket.

En tudom, és érzem legbelül, hogy nagyon sok problémám van.

Sokszor ha megcsörren a telefonom, vagy ha üzenetet kapok rögtön összeszorul a gyomrom, rohannom kell wcre, es bepanikolok, mert felek hogy egy adott illeto egy adott dolog miatt keres. A nap 24 órájában rosszul érzem magam, gyakran eszembe jutnak dolgok, amiktől tartok, és sajnos mivel halasztanom kellett az egyetemen, közösségben sem nagyon vagyok a barátnőm kivételével.

Ennek hol a vége? Történt veletek ilyesmi?

Ti mégis mit ajánlotok?

Köszönöm a válaszotokat előre is!



2019. okt. 22. 12:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy egyszerűen képtelen vagyok a teendőimre koncentrálni. Tudom, hogy mit kellene tennem, de egyszerűen sosem teszek ezeknek eleget. Valamint, néha úgy érzem, hogy önkénytelenül képes vagyok nekiállni sírni, sokszor meg is teszem. Ez mellett nem szeretnék panaszkodni a környezetemnek, nem szeretnék önsajnáltató embernek tűnni, pedig sokszor nagyonis így érzek már most is..
2019. okt. 22. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, a stressztől lehet/ van, sőt úgy gondolom ebben már van pánik is.

..es bepanikolok, mert felek hogy egy adott illető egy adott dolog miatt keres... ezt a dolgot kell tisztázni,megoldani, túl lépni rajta, ha egyedül nem megy, orvos segítségével esetleg. Keress olyan elfoglaltságot, amivel le tudod kötni maghad, kitölti az idődet...

2019. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék orvoshoz fordulni, a szüleim ilyen tekintetben elég konzervatívak...csak érzem már, hogy napról napra mintha gyengébb lennék..
2019. okt. 22. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy szeretnék-e, hogy a szeretett gyermekük a pszichiátriára kerüljön? Ha nem, akkor mondd el nekik is ugyanezt, amit leírtál ide és kérd meg, hogy keressenek neked egy KLINIKAI SZAKPSZICHOLÓGUST.

...viszont mellé elkezdhetnél sportolni. Mondjuk futás+kondizás.

2019. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!