Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs kedvem felébredni soha....

Nincs kedvem felébredni soha. Mitől?

Figyelt kérdés
Na nem arról van szó, hogy lusta vagyok reggelente felkelni. Inkább azzal van a gondom, hogy szerencsére szinte minden este olyan álmom van, ami jó. Arról álmodom, hogy van barátnőm, vannak akik szeretnek, van értelme az életemnek stb. Aztán persze felébredek és csalódottan veszem tudomásul, hogy már megint felébredtem. Bárcsak ottmaradhatnék, de persze ez nem történhet meg. De ilyenkor már a reggelem egyből szarul indul. Nem tudom, hogy érthető-e és abban sem vagyok biztos, hogy jó kategóriába írtam ki. Szerintetek mit lehet ezzel tenni? Nyilván az álmomba nem tudok ottmaradni, de hogy lehetne elérni, hogy egyátalán ne álmodjak semmit? Sokkal könnyebb lenne.
2019. okt. 23. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 éven át volt, hogy reggelente másfél órán át (kb.) nem "akartam", nem tudtam visszatérni a testembe. Ébren voltam már - csukott szemmel -, de nem tudtam, ki vagyok, hol vagyok és miért. Kb. másfél órát eltartott, míg bejött az infó, hogy ki vagyok, hol vagyok, milyen nap van, milyen bolygó, ez a lakásom, stb.

Nekem tetszett.:)

2019. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon-nagyon általános, de napközben dolgozhatsz az álmaid megvalósításán, mindenkinek ugyanannyi idő áll rendelkezésére, be tudod osztani, tegyél lépéseket a cél elérése érdekében. Az oldal tele van olyan kérdésekkel, ahol a "nincs barátnőm, nem tudok ismerkedni" és hasonló kérdésekre adnak nagyon hasznos tanácsokat. Sokan az összesre kitalálnak valami kifogást és nem valósítják meg őket, mert erősebb bennük a kényelemérzet meg a félelem, de te bármikor elindulhatsz, nyithatsz a világ felé, kipróbálhatsz új dolgokat.
2019. okt. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irigyellek nekem az álmaim is szörnyűek. Ha úgy lenne ahogy neked sokkal jobb lenne mert egész nap várnám az éjszakát hogy végre ott lehessek ahol akarok. Így az egész életem egy rémálom :(
2019. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!