Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha semmi kedvem...

Mit tegyek ha semmi kedvem sincs élni?

Figyelt kérdés
Az öngyilkosság eléggé macerás munka, de csak arra tudok gondolni egész nap. Főleg a szegénység, nem főleg hanem a szegénység a legnagyobb probléma. Minden nap élni kell, ma is egészen estig, pedig semmi kedvem nincs hozzá! Esküszöm, nincs kedvem élni. Semmi pozitív behatás nem ér engem, csak negatív. Negatív energiákat kapok egész nap. Bármit megtennék, hogy legalább ne érezzem, vagy ne érdekeljen de nehéz úgy tenni mintha minden rendben lenne. Azt sem bánnám ha most rögtön meghalnék. Nem veszítenék semmit. És ne ajánljatok pszichológust, nincs arra nekem pénzem.
2019. aug. 26. 09:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
Bevallom, én nem szegény családból származom, de vannak ismerőseim, akik igen, ők lábra álltak, kemény munkával mára már boldogan élnek, nem mondanám, hogy jómódúak, de nem is kell annyira aggódniuk a pénz miatt, szerintem keress valami jófajta munkát (bár a korodat nem tudom...) és megoldódik minden, és akkor, már nem akarsz öngyilkos lenni
2019. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ki kell feküdni a Napra,hogy gyógyító sugarak feltöltsenek életkedvvel, energiával: "a napozás növeli a szervezetben a testünk által termelt "antidepresszánsok" szintjét."

[link]

2019. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Gondolj pozitív dolgokra. Pl.:

-jelentösen nőtt az ÁTLAG kereset.

-"nincsenek" migránsok

-alacsony az infláció

-idén sem lőtte ki a szemedet Gyurcsány

-biztonságban van a déli határ

-senkit sem hagy az út szélén a kormány

-nyakunkban a családok éve

-csökkent egyes húsok áfája

-Svédországban ennél is rosszabb élni


Jobb kedved lett? Sokaknak bejön :)

2019. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

nekem is nem olyanrég volt ilyen gondolatom,mostanában bármibe bele kezdek csak kudarc ér semmi sem sikerűl :( de nekem a vígasz a párom aki önti belém a bizalmat!nehéz de túl fogsz lendűlni rajta

Ne add fel! Ja én is szegény vagyok 29éves de már tönkre mentem a munkába hidd el nem vagy egyedűl!!

Kitartás!!

2019. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt olyna nincs hog ynem ér pozitív hatás, de ha szarul vagyunk akkor rajtunk vna ez a mindent eltorzító szmeüveg. Másrészt, kicsit el kéne engedni ezt a mindint pénzhez kötünk dolgot, a sárban dagonyázó gyerekek, felnőttek a vájogkunyhóban is tudnak valamiért mosolyogni, nem ezen múlik a boldogság.


Psichológusra pedig nem kell pénz, mert TB-re is van, pszichológus és pszichoterápia egyaránt, háziorvosnál kaphatsz erről infot, ingyen van.

2019. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van egy eléggé magas hely, ha valahogy kikapaszkodnék oda, és csak levetném magam, megoldódna minden probléma. Igen, ez szép befejezés lesz. És lehetetlen, hogy életbe maradok, ami a legfontosabb.
2019. aug. 26. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább kérj segítséget.
2019. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasztal, de jobb szegenynek lenni mint betegnek. Mi ertelme lenne ha sok penzed lenne de keves egeszseged? Ezen gondolkozz el!
2019. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a szegénység, van mit ennünk ezzel nincs gond. Csak utálnak engem, és ezt nem tudom feldolgozni. Bár az ő szemszögükből nézve jogos hogy utálnak. Az én szemszögemből nézve, nincs hozzá joguk hogy utáljanak, mert miattuk ragadtam le, és nem tudok előrébb jutni. De ezt soha nem fogják elismerni. Igen az öngyilkosság nagyon csábító, bevallom. Az életkedvtelenség meg a reménytelenségből fakad. Meg a belefáradástól. Ha utálják az embert, az testileg és lelkileg is lefáraszt. Meg a tudat hogy köpésbe sem néznek. Na de majd lesz valahogy, már úgy sincs mit veszítenem, csak azért félek, mert tudom hogy még ettől is lesz rosszabb.
2019. aug. 26. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Ertem, de ha ongyilkos leszel azzal akik utalnak azoknak okozol oromet es nem fognak sajnalni. De te sokat veszitesz. Inkabb probald megmutatni h nem erdekelnek!
2019. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!