Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan másszak ki ebből?

Hogyan másszak ki ebből?

Figyelt kérdés

11-es vagyok és már rosszul kezdtem az évet.Fontos tantárgyakból sz@rul állok és nincs motivációm.Szándékosan nem tanulok,hogy rosszabb legyen minden.Most is a könyv felett ülök, mert holnap témazárót írok töriből és nem tanultam semmit.Utólag mindig megbánom,mert tudom,hogy kaphattam volna jó jegyet.Félévkor tervezem leadni az emelteket és egyetemre sincs kedvem jelentkezni.Úgysem vennének fel,ha mégis, akkor meg kibuknék.Informatikusnak szerettem volna tanulni,de már nem érdekel.Semmi nem érdekel már.Emeltre felvenni a matekot életem legnagyobb hibája volt,már most látszik,hogy sötét vagyok hozzá, pedig az infóhoz nagyon kéne.Nem is értem,amit mondanak nekem.Fáradt is vagyok,mert nem tudok aludni.

Ilyen sötét fejjel mit kezdjek magammal? Hogyan szedjem össze magamat?

Van a suliban valami tanulási tanácsadó,hozzá érdemes lenne elmenni? Esetleg egy beszélgetés a pszichológussal?



2019. okt. 23. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes lenne ellátogatnod egy pszichológushoz. Hidd el segíteni fog, ha tőled kívülálló személynek is el tudod mondani a helyzetet.

Tavaly én is hasonlót éltem át, csak nálam egész évben kitartott ez az állapot, majdnem ki is rúgtak miatta, annyira nem volt életkedvem, hogy egész nap otthon ültem, és azon gondolkoztam, hogyan vessek véget az életemnek.

Úgyhogy idáig kérlek ne juss el, mai fejemmel már hamarabb elmentem volna szakemberhez.

2019. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is hasonlóan voltam az infós dolgokkal. Ne foglalkozz vele,ne tanulj,majd érettségire a tételeket,sima ügy lesz.

Utána építőipar,vállalkozás,pénz,hajrá

2019. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!