Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van 2 probléma az életemben...

Van 2 probléma az életemben ami kikészít. Ráhatásom nincs a megoldásra. Minimum 1 hónapig fenn fog állni ez a szituáció. Mit tegyek, hogy ne bolonduljak meg a rám nehezedő nyomástól?

Figyelt kérdés

Már most teljesen kész vagyok. Remegek, szédülök stb.

Mielőtt faggatnátok az egyik munkahelyi probléma a másik pedig egy orvosi diagnózis amit kb.3 hét múlva kapok meg. Addig csak várni lehet.


2019. okt. 24. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a figyelmed. Jobbat nem tudok. Túl kell élni valahogy.
2019. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én évtizedek óta cipelek elhordozhatatlan problémákat. Nyugi, az az 1 hónap (reméljük, hogy annál is kevesebb lesz) el fog telni gyorsan!

A munkahely miatt ne stresszelj! Akkor se dől össze a világ, ha felmondasz, biztos tudsz találni másik munkahelyet. (Bár sajnos nem ismerem a szituációd.)

A diagnózis pedig nem feltétlen lesz rossz!


Ilyen esetben én a helyedben lehet, kivennék szabadságot, ha már szédülsz, stb.

2019. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy lehet jó lesz a diagnózis. Ez a valószínűbb mert a vérvételi eredményeim jók lettek. De ha súlyos betegséget keresnek akkor fél az ember. Munkahelyet lehet váltani csak ilyen rossz lelki és ebből adódó fizikai allapotban nagyon nehéz lenne. Előbb meg kéne nyugodni és erősödni. Időnként halalfelelmem van. Nagyon rossz. :( Nem tudom csak ezektől a problémaktól vagyok rosszul vagy tényleg beteg vagyok. :(
2019. okt. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!