Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan teszt, vizsgálat...

Létezik olyan teszt, vizsgálat, bármi, amivel hitelt érdemlő módon be lehet bizonyítani, hogy valaki depressziós, vagy sem?

Figyelt kérdés
Több pszichológus több teszt alapján váltig állítja, hogy nem vagyok depressziós, én mégsem tudom nekik elhinni. Van olyan módszer, ami hitelt érdemlő módon be tudja bizonyítani, hogy depressziós vagyok, vagy sem?
2019. okt. 25. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Miből gondolod, hogy depressziós vagy?
2019. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen.

Van olyan antidepresszáns, amitől garantáltan ájultan alszol 3 hétig, ha nem vagy depressziós.

Inverz próba. :)

Nekem álmatlanságra írták fel, mondták, próbáljam meg lereszelni a tabletta egyhatodát max., és azt vegyem be altatónak.:)

2019. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2es mi az a szer?
2019. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem a nevére, mert csak 1-2-szer vettem be. Pszichiáter tudni fogja.
2019. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok, erre kíváncsi vagyok. Nekem is valami hasonló kéne.
2019. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Nincs. Depresszió sincs ez csak a civilizált világ találmánya. Olyan van hogy bánat meg szomorúság. Szerintem el tudod dönteni te is szomorú vagy e. A mértéke persze változó lehet. Van az a szint mikor már semmihez nincs kedve valakinek.
2019. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

5: Ez 18 évvel ezelőtt volt, majd megpróbálom az orvos nevét felidézni és a gyógyszer dobozát megtalálni.

Szerintem Z-vel kezdődik.

Belgyógyász és pszichiáter, az OPNI-ban dolgozott, szerintem Ferenc. Nem volt idős!

A másik, ami segített nekem álmatlanségban, az a Melatonin, ezt gyógyszertárban lehet kapni. Ezt is OPNI-s orvos, de neurológus ajánlotta.

Alapvetően ezek mellett az számított, hogy minden más alól tehermentesítettem az életem és csak a gyógyulásra gyúrtam.

2019. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!