Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a kényszergondolatom hogy...

Az a kényszergondolatom hogy arra gondolok hogy másoknak mennyivel jobb mint nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira irigylem azokat akiknek bejött az élet: szeretve vannak a párjuk, férjük által, jó munkahely. Nekem meg egyik sem jön össze. Nekem csak az jut hogy boldog embereket nézzek, de én magam sose lehetek boldog.
2019. okt. 27. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj arra is, hogy mennyi ebben a látszat. Mit mutatnak a külvilág felé és mi lehet a valóság. Ne csak a külsőséget figyeld, hanem a másik ember arcát és szemét is. Abból ki lehet olvasni a valóságot.
2019. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Flagstaff ***** válasza:

Szerintem kezdj el magyarul tanulni, meglásd, sokkal boldogabb leszel! Lesz egy életcélod, és általad megismerkedésre kerülhet egy olyan személy, aki által te magad is szeretve lehetsz. (Ez volt a trollkodás. Most komolyra fordulok.)

A kapcsolatok nem "összejönnek", sokat és keményen kell dolgozni értük. A munkahelyekért nemkülönben. Van olyan munkahely, van olyan kapcsolat, amiért/akiért ez a munka nem tűnik sem soknak, sem keménynek.

No, ezeket kell megtalálnod. Valami, ami érdekel, szereted, és meg is tudsz élni belőle, és valaki, aki az idegeidre megy, megőrjít, de megélni nélküle biztosan nem tudsz. Addig is, amíg ezek meglesznek, ne foglalkozz mások életével, mert az az ő életük. Biztos, hogy megvannak a saját problémáik akkor is, ha nem mondják el Neked.

Vagy élj boldogtalanul és nézz boldog embereket, az is egy megoldás.

2019. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra, akik éheznek, akiknek nincsenek végtagjaik, süketnémák stb sorolhatnám, így nem érzed szerencsésnek magad?
2019. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!