Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van velem? (hosszu)

Baj van velem? (hosszu)

Figyelt kérdés
Sziasztok, betegsegre utal az, ha nem tudom melyik a jobb meg a ball? Mindig keverem, ezenkivul az orat se tudom leolvasnj, csak a digitalisat. Ball kezes vagyok, de mindent ugy csinalok mint egy jobb kezes, az irast kiveve. Fociban is a labdat a jobb labammal rugom.

2014. aug. 24. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyéb tanulási nehézségeid nincsenek? Hogy megy a suli? Mozgás koordinációs problémák?
2014. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs Veled:).


Régen Én is kevertem a bal/jobb oldalt, mivel nem sűrűn használtam egyszerűen nem maradt meg.

Dettó így működik a kvarc órával, ha többnyire digitálisat használsz / olvasol le, akkor okozhat gondot a kvarc leolvasása.


Tanulható mindkettő ha annyira zavar vegyél egy kvarc órát, és hord magaddal (bal kézen), és ott nézd az időt:).

Egyből meglesz melyik a bal, és idővel megtanulod a kvarcot is leolvasni.


Legalábbis nekem ez segített hasonló cipőben, de ha pl: 5 évig ismét csak digitális órát használnák, kikopna belőlem:).

Tudod amit nem használsz..:)

2014. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 eves vagyok, mozgasi problema nincs. A tanulas mindig is nehez volt szamomra, de ha megneztem egy filmet azt szinte 5-6 ev utan is megmarad. Szintugy jatekokban, tobb tizezer dolog megmaradt a fejemben, pedig mar 5 eve nemjatszok..

Csak ez a ball meg jobb dolog nehez meg az ora

2014. aug. 24. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ezek alapján szerintem is minden rendben van (kó memória stb) csak kicsit nehezebben tanulsz az átlagnál. Szerintem a #2 válaszoló jó tanácsot adott az órával kapcsolatban :) Nekem az órát általánosban tanították leolvasni de gondolom neked ez kimaradt akkoriban de a neten biztos van ilyen hogyan tanuljunk meg órát leolvasni foglalkoztató (szerintem főleg gyerekeknek de abból is simán meg fogod tudni tanulni) Fő a gyakorlás és berögzül :)
2014. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!