Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilt szedek 3 napja, de...

Rivotrilt szedek 3 napja, de ma ittam 2 doboz sört meg egy stronbow-t. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Reggel délben kell szednem, enyhe szorongásos depresszióm van. Ha beszedem a gyógyszert, kis idő után csak jobban érzem magam, nem üt ki meg semmi. Hülye fejemmel elfelejtettem, hogy szedem a dilibogyót, és ittam az említett italokat. Lehet valami bajom? A neten ahány oldalt nyitok meg, annyi választ találok, egyik életveszélyről ír, másik meg semmi extrát.

Magamon csak annyit érzek, hogy kicsit becsiccsentettem, de boldognak érzem magam.



2019. okt. 27. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár a rivotrilt nem ismerem testközelből, általában az fordulhat elő, hogy vagy nagyon álmos leszel, vagy be is alszol. Szerintem akkor bajos, ha nagyobb mennyiségű nyugtatót veszel be és arra iszol. De remélhetőleg jön egy tapasztalt rivós és megmondja a tutit. :)
2019. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

mennyi rivotrilt szedsz? 0.25 vagy 5 mg?


amugy semmi bajod nem lesz. nem Te vagy az első a világtörténelemben aki nyugtatótra iszik. 2-3 sörtől semmi bajod nem lesz, max este jobban alszol


nyugi!

2019. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen oldottam érzem magam, mintha enyém lenne a világ. Esküszöm. Nagyon jó érzés. A gyengébbet szedem egyébként, de semmi rossz érzésem nincsen, nem fáj semmim, nem magas a vérnyomásom. Többet nem akarok ilyet csinálni, egyszerűen csak megfeledkeztem a gyógyszerről. Első két nap én is kába voltam, a fejem is teljesen le volt amortizálva, de mára már jobban érzem magam tőle. Ettől a pár sörtől pedig kicsit becsiccsentettem csak. Köszönöm a válaszokat, imádok mindenkit csók ❤️
2019. okt. 27. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
azért ne kapjál rá a rivo+pia komobóra, hosszu távon nem tesz jót :)
2019. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, semmiképp. :)
2019. okt. 27. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Káros a májadra, súlyosan addiktív, tehát függőséget okoz, rontja az önkontrollt (tehát olyan dolgokra hajlamos az ember, amire egyébként nem), ebbe bele tartozik a túlzott alkohol fogyasztás is, mert aki alapból is nehezen tart mértéket, annak még nehezebb lesz.

Nagy mennyiségű rivotril+alkohol viszont légzés depressziót okoz, amibe bele lehet halni.


A te esetekben kicsi mennyiségekről beszélünk, szándékosság sem áll a háttérben, remélhetőleg az önkontroll is megmarad és csak boldogan lefekszek aludni. Holnap lehet érezni fogsz némi szorongást a megszokotthoz képest, de ez nem borítékolható.


Minden esetre szigorúan véve erről tájékoztatnod kéne majd az orvosod, arról is hogy nem volt szándékos. Ezt rád bízom. Mindenesetre ne csináld többet, mert sokak szerint erősebb függőséget alakít ki, mint a heroin.

2019. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon korán elmentem aludni, 12 órát aludtam. Ma is jól érzem magam, sok energiám van. Nem érzek semmi rosszat. :) köszönöm a segítő válaszokat!
2019. okt. 28. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon fontos, hogy ha úgy érzed meg kéne ismételni, akkor keress fel szakembert. Mindenki más mértékben tud függővé válni. Van akinek ez semmit nem számít, van aki az első után akár az lesz (persze ilyenkor még nem fizikai függőség van).

Hidd el nekem, a rivo+alkohol nem játék, nagyon erős drog.

Nagyon gyorsan kirántja az ember alól a szönyeget. És brutális pusztítást végez.


Nem azt mondom, hogy bajban vagy, csak ne is kezdj bele kérlek.

2019. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom megismételni. De köszönöm a jóindulatú válaszodat. Jól esik. :)
2019. okt. 28. 15:15
 10/10 anonim válasza:

Semmi bajod nem lesz/lett, evek ota siman iszom 1-2 pohar bort mellette, egyutt vele. Este jobban alszol.

Rivibol 0,5os es 2 mg-os van amugy, apontossag kedveert.

2020. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!