Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol és antidepresszáns...

Alkohol és antidepresszáns bevétele okozhat-e benulast, halált? Tudok olyanról akinek sok gyógyszere van otthon fel halmozva és néha iszik is

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmeletileg az antidepikre (lehet nem mindre) lehet inni mertekkel. En nem mertem kiprobalni, tisztabb ez igy alkohol nelkul.
2019. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvastam olyanról, hogy kialakulhat légzési depresszió és abban szokás elhalálozni, de hogy mennyire gyakori azt nem tudom.
2019. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy melyik fajta. Én rengeteget ittam rá és nem lett bajom. Pontosabban nem haltam meg, de nem javaslom senkinek. Már csak azért sem, mert az egy más fajta részegségi állapot. És ha akkor csinál valami vmit az súlyosbító körülmény.

Pedig akár még pszichotikus állapotig is tudtam jutni. Bár az lehet az alapbetegség miatt.

2019. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!