Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Otthon hagytam a gyógyszerem....

Otthon hagytam a gyógyszerem. Mit vegyek be helyette?

Figyelt kérdés
kb egy éve szedek citagent. 10mg-ot reggelente. most elutaztam szuleimhez 4 napra, de én okos otthonhagytam. de itt van medazepam és teperin amit még regebben szedtem. a hatoanyag nem ugyanaz. egyébként még frontint szedek esténként. vegyem be valamelyiket a citagen helyett?

2015. ápr. 17. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyel ujat a patikaba
2015. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vényköteles :D
2015. ápr. 17. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Vényköteles, nem tud venni.


Kérdezd meg az ottani gyógyszerésztől, hogy melyikkel helyettesítheted, esetleg tud adni recept nélkül neked, néhol adnak ilyen esetben.

2015. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne szedjél SSRI-ket. No persze a leszokást is tudni kell időzíteni.
2015. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem leszokás miatt hagytam otthon :D csak fogalmam sincs h kiment a fejembol. és majd az orvosom tudja h szedjek e vagy sem :)
2015. ápr. 17. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz helyette bevenni. Menj el az ügyeletre, ott talán felírják.
2015. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

És ilyet szedni jó?


Én azt tanultam, hogy az ilyen szer méreg, annyi mellékhatással, hogy azokról egy egész estét esti mesét lehetne írni, de legalább nincs gyógyhatása :)

2015. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én egy éve szedem, és sokkal se sokkal jobban vagyok :) tudom, hogy nagyon sokaknak nem jön be, meg rosszabb lesz, de én azok közé tartozom, akik csak a pozitív hatásait tapasztalják. Én rosszat nem tudok mondani róla, engem kb megmentett :)
2015. ápr. 17. 21:36
 9/9 A kérdező kommentje:
*sokkal de sokkal :D
2015. ápr. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!