Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Depresszival kuzdok...

SOS! Depresszival kuzdok tízen eve. Hol jobb, hol kibírhatatlan. Mint mostansag is, a halottak napja,3-4napon at. Hogy lehet jobban lenni?

Figyelt kérdés

Felek a sikertelen eletemtól a ram nehezedo maganytól, az oregsegtol a karacsonytol. Amyammal lakok. Naprol mapra latom ahogy hozza oregszem. Tizeneve kuzdok de kilepni nem mertemA gyerekeim felnottek. A lanyomek halottak napjara se jottek el. A testveremek jottek lattak elmentek. Helyes voltam, tonkremegyek, elsorvadok. Viragok gyertyak temeto hosszú napokon at.A fizetesem a megelhetesre eleg. Vegetalas az eletem. Mi ertelme? Kihuzni addig, amig en is meg nem halok? anyam templom temeto pisiles az inkontinencia miatt. Felek rettegek. Tul vagyok a felen, boven.Miert eltem egyaltalan!

Bocs hogy megirtam. Majd leveszem! Ne bantsatok!


2019. nov. 3. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy levedd, azért van az oldal, hogy segítsünk.

Mielőtt bármit írnék, szakembernél jártál már életedben?

2019. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhez kell fordulni.
2019. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se megy, pedig szedek gyógyszert. A gyógyszer az első lépés, utána jöhet az akaraterő a változásra
2019. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 11eve szedek gyogyszert Hol tobbet hol kevesebbet. A mostani idoszakot megelozoen, kezdtem jobban lenni. Reggel 2×50mg sertralin, este 2×0,25 frontin. 1hete osszevissza szedem es elvettem a sanvalt is

1 hete oszi szuneten vagyok ugy erzem soksok napja halottak napja van..Anyuval kell elnem nincs penz.albira az otthonom elveszett.

Es jon a karacsony..Regen szerettem..Mar utalom es felek tole. Azt erzem, elvesztettem az eletem.

Holnap tán jobb lesz.

2019. nov. 3. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden jót
2019. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezem mégegyszer. Szakemberrel beszéltél már?

Hidd el csodákra képes.

2019. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szedsz sok gyógyszert, de ha ezt is elhagyod nem lesz jobb. Ha nincs pénz, attól még találsz jó ingyenes szakembert, pszichiátert.
2019. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!