Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi a Valeriana felezési...

Mennyi a Valeriana felezési ideje?

Figyelt kérdés
600mg Valeriana, 450mg komló és 450 mg golgotaviragot vettem be, leöntöttem egy adag Tátrateával, hogy el tudjak aludni. 5.15kor kell kelnem. Nem leszek kótyagos holnap? 9.45re lesz még a hatásából, merz fontos zh t írok.
2019. nov. 3. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
xD semmi bajod nem lesz tőle.
2019. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bajom nem lenne nyilván, csakhogy fáradt leszek e másnap, és a válasz igen, de ha nem veszem be, akkor meg nem tudok aludni és azért leszem fáradt so fzck me
2019. nov. 5. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még ehhez is :D
2019. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gyerek, fáradt
2019. nov. 11. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el ez a Valeriana egy kamu. Semmilyen hatása nincsen. Max a tátratea ezekből az igazi gyógyszer. :D

Üdv: egy kemény gyógyszereken élő lány

2020. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt egyébként hatása, rendszeresen szedve. Néha túltoltam és szívdobogásra ébredtem, azóta nem szedem. Bár, ha kemény gyógyszereken élsz, lehet ezt már meg sem érzed.

Az alkohol meg olyan, hogy felébreszt éjszaka, de ha a szorongástól el se tudnék aludni, akkor jobb.

Szerintem a zh s sikerült, mert minden tárgyam meglett.

2020. máj. 21. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!