Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmúlt napokban egyre...

Az elmúlt napokban egyre jobban szorongok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet a front az oka vagy az, hogy sokat voltam otthon szabadság miatt, de valamiért egyre rosszabb a szorongásom. Eddig még kezelhető volt, de az elmúlt két napban nagyon eldurvult. Magas a vérnyomásom 148/108(10) körül van vagy magasabb, érzem hogy fáj a mellkasom, émelygek, szédülök is néha és félek.

Hiába gondolok arra, hogy nincs semmi baj, próbálok levendulát párologtatni itthon vagy a csuklómra cseppenteni és úgy szagolni, próbáltam a citromfű teát is, de egyszerűen semmi sem segít megnyugodni. Tudom a sport segitene, néha mozgok itthon vagy próbálok levegőzni, de estére ugyanúgy visszatér. Már nagyon korán fáradt vagyok olyan 9-fél 10 környékén és hajnali 1kor meg megébredek, hogy pánikolok, hogy nem akarok elmenni otthonról... Aztán nagy nehezen olyan fél6ig sikerül visszaaludnom. Nem tudom mit tegyek. Van itthon frontin, de soha sem vettem be belőle, meg szerintem már le is járt. Nem akarok bevenni nehogy rászokjak (még orvos írta fel, de végül csak kiváltottam).


Ma is el kéne mennem egy rokon programjára, de annyira szorongok, hogy azon gondolkodom, hogy kihagyom inkább.


Korábban erősebb fogamzásgátlót szedtem, azzal voltak panaszaim, de tegnap elkezdtem egy gyengébbet helyette, nem tudom az segíteni fog-e vagy mikor javul. Egyszerűen már most rettegek, hogy hétfőn hogy fogok tudni így bemenni dolgozni.


Köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 4. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez Neked magas vérnyomás ?? Inkább mérd fel, hogy van-e szorongásra okot adó történés az életedben (reálisan), aztán ha nem találsz ilyet, akkor nyilván kezdődő pánikbetegségről van szó.
2019. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
YouTube szorongásoldás
2019. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!