Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy egy ember...

Lehetséges, hogy egy ember idegállapotát így befolyásolja egy másik ember? (story lent)

Figyelt kérdés

A volt csajom akivel azóta is nagyon jóban vagyok megismerkedett egy gyerekkel kb 4hónapja. Én a gyereket ismerem mivel egy suliba járunk. Nemtúl normális a gyerek ráádásul nagyképü. Aztan mikor mesélt róla nekem a volt barátnöm mondtam neki, hogy NE. Aztán 1-2 héttel kesöbb belátta, hogy igazam volt. Szakított a sráccal de a gyerek folyamatosan telefonon keresztül zaklatta és fenyegette öt, hogy megveretteti a haverjaival ha nem jár vele.(Tudom kissé furán hangzik ez a mondat de ez így van)

Aztán kb 2-3hétig nem jelentkezik majd ír egy olyan SMS -t az volt b.nömnek, hogy idézem: "Nem tudok élni nélküled"

De addigra már a csaj megutálta öt erre meg most nemrég a gyerek annya elmegy a csajhoz és könyörög neki hogy járjon a fiával, mert pszihológushoz kell vinnie.

Ez most komoly, hogy valaki ennyire megkergüljön vagy csak szimulál a gyerek?


Írhattok tapasztalatokat is.


2010. júl. 17. 23:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Kissé ideges vagyok, féltem a csajt.
2010. júl. 17. 23:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak beteg emberek.Sajnos találkoztam már egy kettővel én is:S De miután nem foglalkoztam velük egy idő után eltüntek.
2010. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy elkényeztetett, idióta, önző gyerek, az ilyet örökre el kell felejteni. Mert ennek mindig csak saját maga lesz a legfontosabb. Hisztizik, mint amelyik gyerek nem kapja meg a hőn áhitott kedvenc játékát. Ez mindent megkapott eddig életében, és beleőrül az első dologba amit nem kap meg. Nahát őröljön, csak nehogy másba tegyen kárt, mert az ilyen végső elkeseredésében arra is képes. Ő aki nem kapja meg amit akar, olyan nincs, eddig sirással rivással toporzékolással mindent ki tudott kényszeriteni a szüleiből, sajnos mindent megkapott, csak észt nem, kitartást nem, türelmet nem, stb. Azt hiszi bevált módszer egy kis hiszti mindenkinél. Le kell épiteni, akit ilyen dolog miatt pszichológushoz hord az anyja, annak még pelenka kell, az még kisfiu, hátulgombolós, nem férfi! Olvasson már egy-két könyvet milyen az igazi férfi, ha az apja nem tudja neki elmondani.
2010. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy súlyos jellemhibás, érzelmi zsaroló barom. Lehet akár elmebeteg is. Nem érdemes keresni a társaságát, mert ki tudja, akár még veszélyes is lehet. Az, hogy előbb veréssel fenyegetőzik, aztán azzal, hogy becsavarodik, ha a másik nem jár vele stb., teljesen szokványos viselkedés, minden pszichopata ezt csinálja, mint ahogy sok idült alkesz és más jeles személyiség is. A volt csajod eldöntheti, hogy kívánja-e tartani ezzel a fickóval a kapcsolatot, és akkor a történet vége diliház vagy hullaház is lehet, vagy pedig megszakítja vele a kapcsolatot.
2010. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szánalomból, örökös irgalomból, könyörületből nem lehet tartós kapcsolatban maradni senkivel.

Zsarolás, hiszti árán kiharcolva egyik fél részéről sem egészséges.

2010. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akár egy pszichológus, akár egy szánalomkapcsolat segítene rajta.
2010. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:36


Ne gondold, hogy zsarolásból vagy hisztiből nem születhet tartós kapcsolat.


Két elmebeteg kell hozzá, akik összeillenek, mint ahogy a kulcs a zárba illik. Sok ilyen beteges kapcsolat van.


Az igazság az, hogy egy egészséges ember messziről elkerüli azt, aki olyan, mint a kérdésben bemutatott személy. Ahhoz már a nő oldalán is kell valami abnormalitásnak lennie, hogy vonzódjon valakihez - saját érdekeivel szemben is - aki normális ember számára inkább félelmetes és visszataszító. De ha a nőnek megvan a "megfelelő" személyiségzavara, akkor vonzalmat érezhet a fickó iránt és folyamatos összeveszésekkel és állandó panaszkodással meg nagy "jelenetekkel", de együtt maradhatnak. A történet vége néha tragikus.

2010. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nemis vártam már kommentokat...

mostmár csak megerösödött bennem a hit, hogy ebböl semmi jó nem fog kisülni.

Ráadásul a gyerek hirtelen megváltozott és "normális" lett (a csaj elmondása szerint)


Nekem ez már sok... ezt nemtudom megemészteni!

2010. júl. 22. 01:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Monjuk még azt eltudtam volna képzelni hogy egy tajparaszt a gyerek de szerelmes és ezért megváltozott a lány miatt.De hogy fenyegeti az még indulatból is sok főleg ilyennel ha már zsarolni akarta volna mondta volna inkább azt hogy öngyilkos leszek ha nem jössz hozzám vissza.Vonzóbb mint veréssel fenyegetni mondjuk g**i egy érzelmi zsarolás ez ha a lány a szívére veszi.
2012. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát őrült, de nem valószínű, hogy a barátnőd tette azzá.
2012. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!