Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ebben az esetben...

Mit tehetnék ebben az esetben szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval, eljutottam életemben először arra a helyre, ahová már kiskorom óta vágyok, Los Angelesbe. 14 napot töltöttünk ott, nagyon-nagyon megtetszett, úgy írhatnám le, hogy úgy éreztem, hogy hazaértem. Nem turistának éreztem magamat, hanem inkább helybélinek. Na de ugye elérkezett a 14 nap, a hazamenetel. A reptértől hazáig folyamatosan hullámvölgyekben voltam (és még most is). Hazaérkeztem Magyarországra, és egyszerűen minden 5. percben sírógörcsöt kapok, vissza akarok oda menni. Valamiért nagyon vonzz gondolom az a hely.. fiú vagyok, tegnap érkeztünk haza, de így nem tudok élni.. széttép a depresszió konkrétan! segítsetek!

2019. nov. 9. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz vagy pszichiáterhez ott segíteni fognak, nem kell megijedni tőle.
2019. nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet láttátok azt a kérdésemet, amikor a sulim miatt depressziós vagyok, szerintem ez kezdte el ezt az egész lavinát, tiszta hülye lettem.. azt is majd váltanom kell, ott is úgy érzem magamat, hogy inkább öngyilkos leszek minthogy oda betegyem mégegyszer a lábamat..
2019. nov. 10. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként 16 éves vagyok, ha ez számít valamit.
2019. nov. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!