Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehet hogy látom a zenék...

Az lehet hogy látom a zenék színét?

Figyelt kérdés

Eddig nem tapasztaltam ilyet magamon, de tegnap csak ledőltem az ágyba es zenéket hallgattam és egyszerűen nem tudom leírni azt az érzést, nem is tudatos volt mert éreztem, de csak jóval egy kis idő után vettem észre, hogy ment egy zene és egy szint éreztem hozzá, nem azt mondom, hogy olyan színben láttam, hanem éreztem valamit, színeket


Soha nem volt ilyen érzésem vagy bármi hasonló, de akkor olyan intenziven hatott ez rám vagy tényleg nem is tudom leírni hogy mit éreztem


Utána olvastam a szinesztezianak, de ugy tudom hogy az egy embernek szuletesetol fogva jelen van, igen kevés embernél és főleg betűkhöz meg számokhoz kotnek színeket.


Lehetséges hogy ennek a szineszteziahoz van köze?


Meg hogy lehetséges hogy eddig nem tapasztaltam ilyet, most meg ennyire intenziven?



2019. nov. 10. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges, hogy szinesztézia.
2019. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szinesztézia gyakorisága 1/23, tehát nem olyan ritka.


Meg hogy lehetséges hogy eddig nem tapasztaltam ilyet, most meg ennyire intenziven?


Erre senki sem tudja a választ. Lehet, hogy csak most figyeltél fel rá, eddig háttérben maradt.

2019. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen , bár az nem hol megjelenik, hol nem, az állandóan van.
2019. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!