Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak meztelenül tudok pisilni!?

Csak meztelenül tudok pisilni!?

Figyelt kérdés

Szerintetek az probléma lehet, hogy csak teljesen meztelenül tudok pisilni, ha bármi ruha van rajtam akkor már nem akar jönni. Komoly gondot jelent ez nekem amikor nyilvános mosdót használok.


18/F



2019. nov. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég komoly probléma.

Szerintem érdemes segítséget kérni.

2019. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes volna pszichológus segítségét kérni, hogy meg tudd fejteni, és feloldani ennek az okát.
2019. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez kamu, elmaradt a matekóra.

Igyál meg 2 liter teát, estére még akkor is pisilni fogsz ha a sliccedet sem huzod le.

2019. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem újdonság (most már), az unokám 3-4 évesen otthon csak teljesen levetkőzve volt hajlandó nagyvécézni. A szülei nem szekálták érte, csak nekem volt furcsa. De kinőtte. Most 8 éves.

Ha tényleg komoly a kérdésed, akkor nem lehetséges, hogy ez korábban is fennállt már nálad, csak lecsesztek érte? Előtte még én sem hallottam ilyenről, de létezik. Csakhogy kisgyerekkorban általában kinövik.

2019. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kamu szerintem, hallottam már hasonlóról. Van, aki csak ülve tud pisilni (fiúként). Biztos, hogy pszichológiai okai vannak.
2019. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?

Mert ha az, hogy ez probléma lehet-e szerintünk, ezt megválaszoltad magadnak: "komoly gondot jelent ez"...

Apropó, hogy használod a nyilvános mosdót?

2019. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!