Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongás ellen mit...

Erős szorongás ellen mit tegyek? Már megőrülök

Figyelt kérdés
Kb 2 hete tart, de most még rosszabb. Be vagyok feszülve, minden apró dologra azt hiszem, hogy most valami nagy baj történt pl hallok valami neszt és az az első gondolatom, hogy baj van. Mindenem be van feszülve, torkomban dobog a szívem és nehezebben lélegzek, mintha ki lenne száradva a torkom teljesen. Ma takarítottam, edzettem, ittam egy csomó vitamint. Már nem tudok mit kezdeni. Elaludni is félek. Gyógytea se segít. Nincs gyógyszerem és nem is akarok szedni. Érzem, hogy be van szűkűlve a látásom, mármint nem igazából, csak nem tudok elvonatkoztatni sehova. Nem tudok lenyugodni.
2019. nov. 15. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szorongásnak tűnik. Ha egész nap tart, akkor generalizált szorongás lehet. Ehhez már orvosi segítség kell! Persze, ha le tudod győzni egyedül ezt, és nem szenvedsz a tünetektől, akkor ne menj még orvoshoz. Ha időben kezdenek kezelni, akkor könnyebb, gyorsabb a gyógyulás, és nem súlyosbodik a betegség.
2019. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld átnézni a jutub: szorongásoldás címeket.
2019. nov. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!