Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha feltűnési...

Mit csináljak, ha feltűnési kényszerem van?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyok, és egy ideje senki nem foglalkozik velem, elkezdek baromságokat mondani/csinálni hogy figyeljenek rám. Egyszerűen nem tudom elviselni, ha mindenki mással van elfoglalva, én pedig háttérbe szorulok. Ilyenkor jön egyfajta késztetés, hogy "szórakoztató" legyek, ez persze csak negatív hatást vált ki. Nem is késztetést érzek, inkább csak automatikusan csinálom, gondolkodás nélkül. A hátteremről: Kisgyerek koromban irritáló "bolond" voltam, sokat piszkáltak, senki nem szeretett (csak a szüleim). Azóta lettek barátaim, és normalizálódott a helyzet, de belül sok minden nem változott. A legkisebb rossz szótól is szomorú leszek, aztán egész napra olyan maradok. Önbizalomnak is híján vagyok, de az kezd rendbejönni, mostmár ki tudok állni magamért, viszont még mindig szívesen élnék valaki más helyében, akinek nincsenek ilyen gondjai. De a legfőbb probléma a címben és a szöveg elején taglalt dolog, hogy mindenképpen azt akarom, hogy rám figyeljenek, megtéve bármilyen szánalmas, nevetséges, kínos, vagy viccesnek szánt, de idegesítő dolgot.
2019. nov. 19. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!