Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a depresszió miatt minden...

Ha a depresszió miatt minden nap degeszre eszem magam, akkor az antidepresszáns szedése után számíthatnék étvágy csökkenésre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az antidepresszánsok sokak szerint hízást okoznak, de én konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert jelenleg a lelki tényezők miatt nem megy a diéta.
2019. nov. 19. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez pusztán hozzáállás kérdése. Nekem nem csökkent az étvágyam, szimplán abbahagytam a stresszevést.
2019. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, ez már nálam olyan fokú, hogy ez nem hozzáallás kérdése. Örülnék ha olyanok válaszolnának, akik érintettek, mert egy kívülálló csak legyint erre az egészre és letudja ennyivel. :(
2019. nov. 19. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel, hízni fogsz. Az antidepi meg még köti is a zsírt, szedése alatt nem lehet fogyni.
2019. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor máshogy írom le. Nem fogsz lefogyni az antidepresszánstól.
2019. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket szedtem, és nem nőtt az étvágyam-Stimuloton, Trittico
2019. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam “lefogyni” az antidepresszánstól, csak az lett megállapítva hogy az evésrohamaim hátterében + a függésben szerotonin és dopamin hiány áll, és a gyógyszer ezeket is szabályozza.
2019. dec. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!