Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodtam ezt akkor? Van...

Miért álmodtam ezt akkor? Van ennek köze hozzá szerintetek? En tehetek róla hogy meghalt?

Figyelt kérdés

Nem merem ezt elmondani senkinek. Kb 2 hónapja azt álmodtam hogy meghalt a nővérem.. Utána meg 3.napig csak ezen gondolkodtam hogy miért álmodok ilyeneket.

2,5 hete tényleg meg halt autóbalesetben.

Azota ezen gondolkozom és egyre többször jut eszembe mit álmodtam. Nem tudom ezt senkinek elmondani azért írtam ki ide a kérdést. 23 éves volt

19L


2019. nov. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem! Nem tehetsz róla.
2019. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tehetnél már róla??
2019. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben hozzászólni, de velem is hasonló történt. Csak én az apámat láttam halva álmomban. Pár hét múlva meghalt balesetben :(.
2019. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Magyarázd már el, miféle hatalmat tulajdonítasz magadnak, hogy azt hiszed: azért történik meg valami , mert te álmodtál?
2019. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!