Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek a haláltól?

Miért félek a haláltól?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudok elaludni, mert attól tartok hogy nem kelek fel,

Napközben pedig attól félek hogy megölnek a suliban.


16/l


2019. dec. 1. 10:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez azért már durva. Ha egészséges vagy semmi baj nem fog érni. Viszont te kergeted bele magad a betegségekbe a nemalvással és a folyamatos idegeskedéssel. Legyél többet a barátaiddal az majd kizökkent ebből az egészből. Ők meg nem fognak megölni:)
2019. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha azért akarnak velem barátkozni, hogy sunyiba kinyírjanak?
2019. dec. 1. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál.
2019. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kedvellek :)
2019. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ki kockáztatná az jövőjét azért hogy te meghalj? Ennyire senkinek nem fontos megölnie téged.
2019. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na jó nekem is van üldözési mániám de ez már durva. Mindenki fél a haláltól de az esetek többségében nem egy gyilkosság miatt hal meg az ember. Itthon inkább a rák meg a hírtelen szívhalál az első halál ok, az meg nem támad be minden sarkon.
2019. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De otthon meg lehet hogy egy szörny álcázza magát anyunak, azért hogy megöljön!
2019. dec. 1. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy csak elbújt a szekrényben és arra vár, hogy elaludj
2019. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon fiatalka vagy. Ne foglalkozz ezzel a témàval. Ha nem tudod más felé terelni a gondolataidat, menj ifjúsági pszichológushoz. Én is voltam a Te korodban, mert tehetséges voltam, csak nem volt önbizalmam egyáltalán. Osztályelső lettem a gimiben utána. Téged is ki fog hozni a gödörből.
2019. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pszichológus segíteni akar, nem megölni. Elégedett páciensekre van szüksége, akik ajánlják másnak is. Fizetni kell érte, de nagyon megéri.
2019. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!