Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek a haláltól?

Miért félek a haláltól?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudok elaludni, mert attól tartok hogy nem kelek fel,

Napközben pedig attól félek hogy megölnek a suliban.


16/l


2019. dec. 1. 10:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És ha mégis?
2019. dec. 3. 11:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért félek a haláltól? Azért mert még nem tudod hogy vannak rosszabb dolgok a halálnál, kisgyermek! :)
2019. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Akkor végülis nem tudsz megbízni senkiben?

Szörnyek meg nem léteznek.

Amúgy ezt úgy hívják, hogy paranoia

Elég szar lehet félelemben élni..

A pszichológus meg szerintem ezen nem segítene

Ha már itt tartunk engem is simán megölhetne bárki, még okuk is lenne rá hiszen elég bunkó szoktam lenni velük, de látod itt vagyok és élek

Elalvás előtt még próbálj valami másra gondolni. Üritsd ki a fejed

2019. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szunyo37 ***** válasza:
Úgy veszem észre, hogy a mai fiatalság többet foglalkozik a halállal, mint az élettel. Én anno, inkább a céljaim megvalósításával foglalkoztam, és a bulizással, na meg a csajokra gondoltam. Persze volt olyan,hogy gondoltam a halálra, de nem paráztam. Most idősebbként, már egyre többet, de ez elkerülhetetlen. Lásd Gesztesi Károlyt, de sok más példa lehetne. Én is rettegek tőle, de nem tudok ellene tenni. Fiatalon inkább a bulizásra, csajozásra, szexre, és az alkotásra gondolj. Majd 50 felett kezdj el aggódni, mint én. Már itt fáj ott fáj, és a betegségektől tart az ember, de addig tervez.
2020. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!