Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lettem?

Depressziós lettem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan cikáznak bennem gondolatok, amiket nem tudok kiverni a fejemből.

Jelenleg az, hogy félek hogy folyamatos műszakban fogok megöregedni a gyárban ahol jelenleg is vagyok. Nem tudom hogy mi lenne a nekem ideális munka, és kilátástalannak tűnik minden. Érettségim van+egy szakmám amivel nem tudok mit kezdeni.

Félek hogy nem viszem semmire és nem lesz belőlem semmi. Szeretnék egzisztánciát elérni az életben, de nem tudom merre tovább.



2019. dec. 3. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább kiégésnek mondanám - amit most érzel, és ennek a későbbi hozadéka lehet a depresszió.

Nyilván a folyamatos műszakos gyári meló lélekölő lehet, főleg ha már csak aludni jársz haza, vagy arra is kevés időd jut.

Arra, hogy számodra mi a megfelelő / ideális munka, ahhoz ismernem kéne az érdeklődési köreidet.

Egyébként mi az a szakma, amivel nem tudsz mit kezdeni? Már ha nem titok. Vagy írj privát. Hátha tudok segíteni, de nem ígérek semmit. :)

2019. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden érdekel, de konkrét érdeklődési köröm sincsen :D
2019. dec. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!