Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az internetes...

Mit gondoltok az internetes terápiáról/tanácsadásról?

Figyelt kérdés
Manapság egész elterjedté vált interneten pszichológusokhoz fordulni skype-on és internetes oldalakon keresztül. Ti választanátok ezt? Esetleg valakinek van tapasztalata?

2019. dec. 7. 14:46
 1/6 anonim válasza:
Szerintem baromság... A mentális problémákkal való orvoshoz járás lényege, hogy személyesen ott vagy, és beszélgetsz valakivel. Ennek talán annyi értelmét látom, hogy ha valaki nagyon padlón van, és nem mer orvoshoz fordulni, akkor talán van még egy kiút, és az-az, hogy talán egy szakorvos javaslatára ténylegesen elmegy egy orvoshoz. De az észrevételeim alapján ezek a net pszichológusok 99 % Legfeljebb megállapítják, hogy milyen súlyos depressziód, stb lehet, és az utolsó sorban megemlítik, hogy - De javaslom szakember segítségét a problémájához!- Személyes véleményem volt!
2019. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsánat kiegészítésül, aki személyesen nem képes elmenni orvoshoz, az skypon sem fog beszélni senkivel a problémáiról. Személyes tapasztalat!
2019. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol vam ilyen. Kipróbálnám.
2019. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Elég sok ilyen oldalt lehet találni, csak be kell írni a Google-ba és máris lehet válogatni:)
2019. dec. 9. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem találtam. Link?
2019. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

válogass

2019. dec. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!