Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki miatt öngyilkosnak...

Valaki miatt öngyilkosnak lenni gyávaság szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem gyávaság, de biztos, hogy senki nem ér annyit, hogy eldobd az életed miatta. Mire mennél vele? Te megszűnnél létezni, egy csomó embernek fájdalmat okoznál, a másik meg élné világát.
2019. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Baromság.


Ha rákban szenvedsz, vagy hajléktalanként az utcán vagy, az más. De egy olyanért, aki nem akar téged...ilyen alapon mindenki öngyilkos lehetne, napi 3X!

2019. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek, rengeteg más megoldás létezik!

Ha viszonzatlan szerelem, majd jön más, ha rossz párkapcsolat, el kell hagyni, családi konfliktusokat is megold a költözés, függetlenedés..

2019. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem gyávaság hanem hülyeség.
2019. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, de részletesebben kellene leírni. "Valaki miatt öngyilkosnak lenni gyávaság szerintetek?" Ki miatt? Meghalt a feleséged, gyereked, barátnőd, vagy csak szerelmi csalódás miatt? Mert ez utóbbi miatt a világi legnagyobb ökörség lenne.
2019. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gyógyíthatatlan betegséged van, amitől szenvedsz és nem tudsz vele együttélni, ott nem gyávaság, hanem bátorsàg öngyilkosnak lenni. Nem véletlenül van az sem, hogy a Benelux államokban pl. Van aktív eutanázia az ilyeneknek, hogy ne kelljen értelmetlenül szenvednie az embereknek és öngyilkosnak se kelljen lenni. Most is egy 40 éves paralimpikon aki súlyos beteg volt, élt ezzel a lehetőséggel. De valaki miatt nem érdemes öngyilkosnak lenni. Van még nagyon sok férfi vagy nő rajta kívül is. Ha hirtelen elszegényedsz akkor sem érdemes. Ott mèg tanulhatsz másik szakmát, lehet még jó munkahelyed, ezàltal pènzed is, ha van egészség. Ha súlyos beteg vagy, nem tudsz dolgozni, az szr ügy. Ha ezt nem tudják az orvosok helyrehozni ott elfogadható az öngyilkosság, mert az nem élet, csak vegetálás, ami nem ugyanaz. Egyéb esetben nemcsak hogy gyàvasàg öngyilkosnak lenni, hanem a legnagyobb fokú hülyesèg is ami létezik.
2019. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem megtettem, de örülök, hogy nem sikerült.


Később kiderült, hogy az ember egy kalap sz*r, csak én idealizáltam. Jó, hogy nem haltam meg miatta.

2019. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki azon agyal, hogy ha megöli magát, utána gyávának fogják-e gondolni, annak még nem volt komoly gondja az életben, csak simán hiú...
2020. jan. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!