Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok, van kiút ebből?

Bipolárisok, van kiút ebből?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavar diagnózisom.tavaly kórházba is voltam a nagyon mély depressziós és kevert fázis miatt. Lamolepet írtak fel és jó volt. Most pár napja megint rámtört a mély depresstió. Csak fekszek és semmihez nincs kedvem és szorongok. Nagyon félek,hogy nincs kiut,mert a 200mglamolep mellé még antipszihotikumot is írt fel a pszihiáterem és ezek mellett estem bele a a depresszios fázisba. Úgy érzem itt a vég és nincs már kiut ebből.
2019. dec. 10. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
De van kiút! Ha úgy érzed nem elég a gyógyszeres kezelés,akkor keress egy jó pszichiátert !
2019. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiút a gyógyszer, de jelezd orvosodnak, hogy nem vált be a mostani, és váltani kell, de ez nagyon fontos minél előbb, nehogy kárt tegyél magadban egy esetleges mélypont során. Első:ezeket a gyógyszereket alapból csak pszichiáter javasolhatja, és attól, hogy nem válik be egy szer még nem az orvos rossz. De nagyon változó kinek mi a jó. Kérdező, ha megtalálod a megfelelőt,teljesen egészségesnek fogod magad érezni.
2019. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másfél évig nagyon jo volt. Nem rossz a pszihiáterem ,meg éreztem magam nagyon jól,csak most ijedten vagyok ,mert jó volt a gyógyszer és most meg gyogyszerek mellett totál magam alatt vagyok.
2019. dec. 10. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Lamolepen és antipszichotikumon vagyok. Én azt hallottam, hogy ennek ellenére is lehetsz nagyon mélyen..

Nekem azt mondta a doki, hogy bipolnak is írnak antidepresszánst, ha nagyon lenn vannak, és fenn áll az öngyilkosság veszélye.. Szóval szerintem menj vissza a dokidhoz.. Illett nekem még a pszichológus is sokat segített. :)

2019. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is,hogy kéne antidepi is. Majd mondom neki. Bár a Lamo az jó a depis fázisra is,csak ki tudja kinek kell e mellé még pl rexetin vagy sertralin stb....
2019. dec. 15. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!