Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább adjatok...

Nem bírom tovább adjatok tanácsot mit tegyek? Van kiút a kapcsolatfüggőségből?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja szakított velem a párom elköltözött tőlem. Most hosszú lenne leírni az egész történetet de már másfél éve tart ez a se veled se nélküled kapcsolat és nagyon sok minden történt már kettőnk között. Már vagy négyszer szakítottunk de mindig újrakezdtük de sajnos akkor se működött a dolog csak 2 hónapig kb utána megint minden rossz volt. Na mindegy a lényeg az egészben az,hogy a párom már beleunt ebbe nem akarja tovább folytatni velem ezért is ment albérletbe de én nem tudom elfogadni. Amióta itt hagyott belebetegedtem a bánatba ő már lezárta velem akkor amikor elment tőlem de én azóta se hagyom őt békén futok utána szinte már zaklatom és érzem,hogy ez nem jó beteges amit csinálok. Ő viszont kihasznál engem akkor elhív magához ha éppen hiánya van de már semmit nem akar tőlem meg is mondta,hogy már nem szeret úgy ahogy eddig nem érzi azt amit régen. Most meg még jobban megforgatta a szívemben kést mivel tegnap kiderült,hogy van neki alkalmi kapcsolata egy férjes nővel akivel állítólag összejárnak de csak szexelni semmi másért. És ezt tegnap a tudtomra is adta meg már többször is megmondta,hogy lezárta már velem ezt a kapcsolatot és túllépett rajta de én viszont ebbe nem tudok belenyugodni a betege lettem ennek a pasinak folyamatosan zaklatom írogatok neki vagy hívogatom ma pl azt is elértem nála,hogy letiltotta a számomat így már hívni se tudom csak rejtett számon. Egyszerűen beteges amit csinálok úgy érzem megfogok bolondulni de akkor sem tudok róla lemondani. Nekem ő olyan mint a drog nem tudok nélküle élni pedig nem volt soha igazán jó a kapcsolatunk és nagyon szemét volt velem ez a csávó tudnék mesélni sokat ennek ellenére mégsem tudom elengedni őt. Nem tudom mit csináljak hova forduljak segítségért mert ebbe bele fogok őrülni. Kérlek adjatok tanácsot nekem és ha lehet ne bántsatok mert tényleg beteg vagyok ezt én is érzem :(
2019. dec. 6. 20:01
 1/4 gublug ***** válasza:

Szia.

Nincs más dolgod, hogy lefoglald a gondolataid?

A gondolataid azért járnak az exeden, mert nem más dolgokon járnak. Nem beszélek hülyeséget. Ha önfegyelmet gyakorolsz, akkor rögtön gondolhatsz más dolgokra, vagy mantrázhatsz ezt azt amikor az exedre gondolsz.

Hisz te is tudod, hogy butaság amit csinálsz.



Én azt gondolom te nem szereted az exedet, hanem birtokolni akarod. A birtoklás, mint az eseted is mutatja, szenvedéshez vezet.

Ha szeretnéd, akkor elfogadnád és tisztelnéd a választását, hogy ő mást akar. Ha szeretnéd, akkor annak örülnél ami őt boldoggá teszi. Ha ez egy másik nő, vagy akármilyen alkalmi kapcsolat, akkor azt is elfogadnád.


Ha esetleg BP környéki vagy hozzá is elmehetsz.

[link]

2019. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én sajnos zala megyei vagyok
2019. dec. 6. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jó jel, hogy felismerted, hogy ez már beteges ragaszkodás, és hogy ki akarsz törni belőle. Van kiút, pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez fordulhatsz segítségért. Most még friss a dolog, idővel majd könnyebb lesz.
2019. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gublug ***** válasza:

Nem baj, hogy zala megyei vagy.

Gondolkodj a filozofián. Szereted vagy birtokolni akarod?

Nem össze tévesztendő.

2019. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!