Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, aki nem tud szerelmes lenni?

Van, aki nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Egész életemben csak egyszer éreztem szerelmet. Se előtte, se azóta nem találkoztam olyan lánnyal, aki érzelmeket tudott volna bennem kelteni, bármennyire is kedves, aranyos és szép volt az adott lány. Csak külső tetszés volt, de érzelem semmi. Az a lány, akiben szerelmes voltam nagyon sok fájdalmat adott nekem és úgy érzem kiégtem vagy valami nagyon elromlott bennem. Most is van egy lány aki kedves, aranyos és próbálom magamban erőltetni az érzelmeket, de csak nem jönnek. Van más is aki hasonló helyzetben van?

2019. dec. 10. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


33/N

2019. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de az nem te vagy, hiszen egyszer már voltál szerelmes. Csak még nem jött el, akibe bele fogsz szeretni.
2019. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne, hogy majd jön valaki, aki meggyógyítja a szívem, ... elég félelmetes, hogy ha már egy szép, kedves, aranyos lány sem tud érzelmeket kelteni. Szívesen olvasom bárkinek a gondolatait vagy a saját tapasztalatait a témával kapcsolatban. :)
2019. dec. 10. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, biztos vagyok benne, hogy tudsz szerelmes lenni, csak még nem találkoztál a megfelelő lánnyal. Attól még, hogy kedves és aranyos velem egy fiú, nem fogok belezúgni, még akkorse, ha amúgy jól is néz ki. Kell valami plusz, ami elkezd vonzani. Valszeg ez nincs meg abban a csajban sem, akivel most ismerkedsz.
2019. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg az 1-essel, hátha.
2019. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!