Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy már vagy...

Miért van az, hogy már vagy 1,5-2 éve nem vagyok szerelmes senkibe? Ez lehet trauma?

Figyelt kérdés

Régebben mindig volt olyan lány, akibe szerelmes voltam. Suliban vagy itt-ott ismerősök között.

Aztán mikor elkezdtem dolgozni az elején akkor is volt még 1-1 lány, aki tetszett, de sajnos csak régen suliban jártam.

Utána nem volt barátnőm.

Aztán munkahelyen volt egy csaj, akibe nagyon belezúgtam, de nem jöttünk össze. Ő nem akart tőlem semmit, de nem baj, nem haragudtam rá, megértettem és nem is volt harag köztünk. (Most sincs.)

De most bárkit látok (mindegy, hogy munkahelyen vagy pl: metrón) tetszik, de soha nem érzem, hogy szerelmes lennék.

Mindig lebeszélem magam. Vagy azt mondom, hogy nem tetszik a nevetése, orra, füle.. stb. Igazából mindegy, csak valami miatt nem jön be. Pedig sok szép lány van.


Ez lehet, hogy azért van, mert nem nagyon tudok ismerkedni, csajozni?


2019. okt. 10. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert még soha nem voltál szerelmes. Az, hogy tetszik valaki, vagy vonzódsz hozzá, még nem szerelem.

Ismerkedni, csajozni mindenki tud, te valószínűleg nem mersz. Nem tudom hány éves vagy, de nagyon éretlennek tűnsz..

2019. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irígylem a problémáidat. Teljesen normális én 10 éve nem vagyok szerelmes és előtte is csak 2szer voltam (41N) szerintem az nem normalis ha valaki folyton szerelmes minden jötmentbe. Szerintem annak fogalma sincs mi az a szerelem. A vonzalmat hiszi annak vagy nem tudom. Hogy lehetne szerelmes ami nem talalkozik olyannal akibe bele tudna szeretni? A kérdésed nem normális.
2019. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik egész életükben egyszer sem voltak szerelmesek, és még ez is normális. Nem tudom, honnan vetted, hogy non-stop szerelmesnek kellene lenni.
2019. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már fiatal. Sok osztálytársamnak már 2 gyereke is vagy.

Voltám már szerelmes. Volt olyan lány akivel össze is házasodtam volna, csak sajnos nem jött össze. Tudom mi az, hogy szerelem.


Igazából ami a "gond", hogy régebben (ha nem is szerelmes voltam, de) mindig 1-2 hónap kihagyással volt olyan lány aki jóval jobban tetszett mint a többi.

Ez most nincs. És nem tudom, hogy miért.

Még az, hogy nincs bennem egy érzés nem zavar, de folyton valami indokot keresek, hogy miért nem jó a másik.



Az elsőnek abban igaza van, hogy nagyon félénk vagyok. Nagyon nehezen tudok csak ismerkedni.

De ez nem jeleni azt, hogy még soha nem volt barátnőm. Vagy, hogy soha nem lettem volna szerelmes.

2019. okt. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!