Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomorideg miatt fájhat...

Gyomorideg miatt fájhat egyetlen egy ponton a gyomrom?

Figyelt kérdés
Napok óta gyomoridegem van, egészen biztos, hogy stressz miatt, de bal oldalt a mellem környékén néha fura szúrkáló meg feszítő érzést érzek. És a gyomrom is azon az oldalon fáj, eléggé fent. Ilyenkor képes vagyok be is pánikolni, hogy esetleg infarktusom van. Szóval azóta a hátam is fáj, amit lehet, hogy már csak bebeszélek. A stressz okozhat ilyet, hogy egy bizonyos ponton fáj csak a gyomor? Volt már gyomoridegem, tudom, hogy miről beszélek, biztos, hogy az van csak félek, hogy az idegesség miatt valami komolyabb baj is van már ott.
2019. dec. 11. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Szerintem a gyomorideg, a stressz váltja ki ezeket a tüneteket. Magas lehet a savad. A stresszel tönkrevágod magadat, ártasz az egészségednem.


Ne stresszelj, minden megoldódik valahogy!

2019. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, és az a baj, hogy már évek óta így élek:( nagyon sokszor van gyomoridegem, de vannak időszakok pl most is, hogy úgy kelek, hogy hányingerem van, oklendezek, fáj a gyomrom es délelőtt tuti hogy nem bírok enni, maximum erőltetem, délután már jobb szokott lenni, de inkább esténként itthon érzem jól magam. Akkor semmi bajom, akkor pótolom be az egész napos evést és aludni sincs kedvem mert végre normálisan érzem magam. Nem tudom az okát. Ha egesz nap itthon lehetek csak akkor vagyok jól. De nem a munkahellyel/iskolával van baj, hanem mindennel. Ha csak a barátaimmal elmegyek valahova akkor is szorongok. Talan akkor vagyok még jól, ha egyedul megyek valahova. Ami elég érdekes. Lehet, hogy azért mert akkor a magam ura vagyok, mintha senki mellett nem tudnék önmagam lenni és ez okoz szorongást..pedig alapjáraton nem érzem magam visszahuzodonak vagy felenknek. Könnyen barátkozok, a suliban/munkahelyen is elvagyok mindenkivel. Csak egyszerűen rosszul vagyok állandóan:(
2019. dec. 11. 21:50
 3/3 anonim válasza:
Figyelj csak! (#1vagyok), ha gondolod írjál nekem, és átbeszéljük a dolgokat, megpróbálok segíteni neked!
2019. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!