Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rexetin 30 mg borzalmas...

Rexetin 30 mg borzalmas mellekhatasikkal. Abbahagyjam?

Figyelt kérdés

Doki felemelte 20 mg rol 30 mg ra öngyilkossági gondolatok miatt.


Puffadpk hasfjas hányinger a mellekhatas. Érdemes abbqhagynom a gyógyszert? Orvost hívtam mondta nem ettől lehetnek a mellekhatasok.mondtm neki hogy de ettől vannak és abbahagyjam e. O nem javasolta de azt mondta felnőtt ember vagyok azt csinálok ahogy akarok.


Na most a puffadás elviselhetetlen. Mi a teendő?


26 éves fiú vagyok



2019. dec. 14. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tájékoztatóban vannak ilyen mellekhatasok?
2019. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

"Orvost hívtam mondta nem ettől lehetnek a mellekhatasok.mondtm neki hogy de ettől vannak és abbahagyjam e. O nem javasolta"

Miért hívsz orvost, ha nem hiszel neki, szerinted te jobban diagnosztizálsz:

.

"26 éves fiú vagyok"

Ezek szerint a doki tényleg tévedett, amikor ezt mondta: "felnőtt ember vagyok"!

.

Ha ennyivel jobban diagnosztizálsz, mint a dokid, kár is rajta keresztül az amúgy is leterhelt egészségügyet abajgatnod!

2019. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha elviselhetetlenek a mellékhatások, akkor érdemes abbahagyni. Puffadás, hányinger nekem is volt, de ez még messze nem elviselhetetlen, és el is múlik 1-2 hét alatt.

Viszont kell másik gyógyszer, mert nulla gyógyszerrel meg az alap tünetek fognak fellángolni. És az öngyilok kellemetlenebb, mint a hányinger.

2019. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha elviselhetetlenek a mellékhatások, akkor abba Kell hagyni. Rosszabbul ne legyél, mint eredetileg... Ezt általában a dokik is szem előtt tartják, persze sajnos nem mind.
2019. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!