Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nulla jövőkép látása esetén...

Nulla jövőkép látása esetén ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már nagyon boldogtalan vagyok, rendezetlen káosz az életem. Egész jól megvoltam, úgy 6 évvel ezelőttig amikor érettségizni kellett. Utána jött a rosszabb rész, tovább tanulás, munka stb. Ebben az időszakban sokat romlott az egészségem, ami már előtte is rossz volt, csak folyamatosan romlott. Az időszak elején még szakítottam az előző barátnőmmel, akkor eléggé megviselt de túl lettem rajta. Elvégeztem egy technikusi sulit, lett barátnőm, úgy tűnt egész jól áll az életem, reményekkel teli. Na a munkakeresés elég rosszul ment technikusival, szóval gyorsan csökkent a lelkesedés, barátnőm elment messzire tanulni, így távkapcsolat lett. A második munkahelyemen megvagyok, de már a 2. héttől nem szeretem, de nem annyira szörny, hogy csak úgy ott hagyjam. Ezért elkeztem mellette levelezőn az egyetemet egy röpke 200km távolságra, de nagyon nem szeretem, egy szenvedés a papírért a részemről. Legszívesebben úgy ott hagynék mindent, de az sem lenne megoldás. Mivel nem tudom mi lenne utána, mi lenne jó. Nem tudom merre kellene mennem, minden olyan reménytelen szenvedésnek tűnik. Lehet az egész csak egy nagy hisztinek tűnik, de eléggé besokaltam most. F
2019. dec. 16. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogj egy tiszta papírlapot és kezd el őszintén leírni, hogy mit szeretnél. Mi az ami boldoggá tesz? Mit csinálnál szívesen? Lehet, hogy szeretsz főzni vagy gyerekekkel és idősekkel foglalkozni vagy sportolni vagy ki tudja? Lehet teljesen mást csinálsz, mint amit szívből tennél.
2019. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!