Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy hogy figyelnek?

Miért érzem úgy hogy figyelnek?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem hogy valaki tett egy kamerát a szobámba és azon keresztül figyel. Meg hogy bizonyos helyek ahol ott vagyok bevannak kamerázva, lehet ez bárhol egy barátnál, öltözőbe, wc be. Ez az érzés nem mindig van csak néha, mostanában egyre gyakrabban érzem.(pedig nem csinálok semmi olyat de akkor is rossz ha az embert figyelik)


Azt még hozzá teszem hogy kiskoromban (lehettem 13 éves kb) mikor a barátaimmal voltam a szüleim mindig mondták hogy kifigyelik mit csinálok, ott fognak leskelődni egy bokorbol, meg hogy vannak rá embereik akik figyelnek engem. Azért mondták ezt mert megvoltak győződve róla hogy én biztos drogozok meg rosszat csinálunk, pedig semmi olyat nem csináltunk. Így akartak megfélemliteni, valószínűleg nem igaz hogy figyeltek de akkor annyi idősen azt hittem. Emlékszem nem egyszer kelett bújkálnunk.... Lehet ez miatt alakult ki bennem ez az érzés nem tudom, szerintetek?



2019. dec. 17. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz!
2019. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó esélyel köze van hozzá, de ez jó mert megvan az ok okozat, egy szakértő tényleg segít, innen már nem nehéz elindulni.
2019. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod valahogyan a kamerát. Senki sem viccel ilyenekkel. A viccnek a fele igaz szokott lenni. Valószínűleg igaz a megérzésed. Ha megtalálod akkor mehetsz is a rendőrségre. Lehet ez egy bizonyíték is.
2019. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!