Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek? Harag lenne...

Ti mit tennétek? Harag lenne bennetek?

Figyelt kérdés
Kiderült egy alapos "kutatás" teszt alapján amelyet szakemberek végeztek el, hogy vagy 5 különböző betegség mellett még skizofrén is vagyok, amelyik a legsúlyosabb azt mondtál. Tönkre tudja tenni az ember egész életét, ugyanis teljesen máshogy, gondolkozik és viselkedik egy ilyen ember. Nah de az is kiderült, hogy ez az állandó stressz miatt alakult ki amit gyerekkoromban minden nap átéltem az állandó 0-24 órás veszekedés miatt, amit a szüleim szolgáltattak egész életembe! De ezt úgy kell elképzelni, hogy a legapróbb leghétköznapibb dolgokon is idegeskedés volt, 1 nyugodt percem se volt. PL. Ha kicsit erősebb tekertem rá az üdítő kupakját azonnal, kiabálás ás idegeskedés volt... Nem folytatom. így nőttem fel és emiatt lett rengeteg betegségem. Ti hibáztatnátok érte a szüleiteket? Mit tennétek? Gyógyíthatatlan a skizofrénia amúgy sajnos.
2019. dec. 18. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy skizofren. Én elfelejtenem a szüleimet és új életet kezdenék az önsajnálat helyett. Javaslom te is tedd ezt. Ilyesmitől nem leszel skizofrén ez egy hülyeség már bocsi. Milyen tüneteid vannak? Hallucinalsz folyton?
2019. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Szakemberek" :D :D ne röhögtess már. Pszichológus meg pszichiáter minden csak nem szakember a lelki "betegségek" ugyanis biológiailag nem kimutathatóak. Ez csak egy szubjektív vélemény amit nem hinnék el a helyedben.
2019. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Milyen teszt az amin ez kiderül? Ezeket diagnosztikai eszközökkel mutathatják ki csak.

Persze ettől még lehetsz skizofrén, viszont,ha valóban ennyire rossz a helyzet, akkor már rég kezelnének, vagy bezárnának, de ez kizárt.

Viszont a kérdésre válaszolva, igen én biztosan hibáztatnám a szüleimet emiatt, de a kérdés az, hogy mi értelme van, ettől nem múlik el benned a felhalmozott feszültség, le kell zárni és kész.

2019. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!