Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nem megfelelően feldolgozo...

Egy nem megfelelően feldolgozott gyász miatt lehetnek halállal kapcsolatos zavaró gondolataim és nyomott hangulatom?

Figyelt kérdés

Nagypapám négy éve halt meg, de a halálakor úgy éreztem, hogy egyáltalán nem lettem szomorú, vagy nem volt klasszikus gyász. A mai napig, ha akár a meghalt nagymamám, vagy nagypapám jut eszembe, valahogy semmit nem érzek velük kapcsolatban, pedig amíg éltek, imádtam őket, alig lehetett elhozni tőlük.

A papám halála után egy évvel elkezdtek megjelenni mindenféle halállal kapcsolatos gondolataim és sokszor telepedik rám egy gyászhoz hasonló érzés, amikor nem szomorú vagyok, csak egyszerűen nyomott, nem érdekel semmi, hangulattalan vagyok.

Az érzelmeimet is nagyon elfojtom.


19/F


2019. júl. 5. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
ha ez számodra trauma akkor lehetséges. nekem is előfordul néha a nagypapám halála óta. lehet jó lenne pszichológushoz fordulni
2019. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!