Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol pszichológussal, vagy bármilyen kicsit is hozzáértő emberrel lehetne anonim chatelni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy ez nem megoldás(bár biztos vagyok benne, hogy nekem egy pszichiáter sem tudna segíteni) és nagyon vágyom is már rá, hogy elmenjek egy pszichológushoz végre, de egyelőre már úgy érzem az is segítene rövid távon ha végre beszélhetnek valakinek a gondokról. Ráadásul az is a probléma, hogy annyira zárkózott vagyok, es olyan szinten képtelen vagyok emberekkel beszélgetni, főleg idegenekkel, hogy bármennyire is szeretném, nem tudom hogy képes lennék-e egy pszichológusnak elmondani mindent, ami gyerekkoromtól kezdve odáig vezetett, hogy ma már biztosan tudom hogy csak az öngyilkosság lehet az en utam, annak ellenére, hogy nagyon megrémiszt es meg nagyobb depresszióba taszít az elmúlás gondolata. Arról nem is beszélve, hogy vannak dolgaim amiket nagyon szégyellek, mindig is hazudtam róla mindenkinek es nem tudom, hogy hogyan beszélnek róla egy idegen embernek személyesen...
2019. dec. 22. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Chaten keresztül nem lehet terápiát tartani, ami egyébként pénzbe kerül. Se chaten, se ingyen nem fog neked senki terápiát tartani. Másrészt ennek fontos része a személyes kommunikáció.


Ha úgy érzed segítségre van szükséged, akkor beszélj a háziorvosoddal, mert létezik TB alapú pszichológus is.

2019. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz TB-s pszichiáterhez is, aki megvizsgál ( kikérdez, beszéltet), és ha ugy látja ír neked pszichológiai kezelést, TB re. De azért lásd be, valakinek csak el kell mondani a bajodat..
2019. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem privátban, bár nem vagyok pszichológus, de meg tudlak anonim módon, ítélkezés nélkül, empatikusan hallgatni.
2020. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!