Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a túlgondolás...

Mit lehet tenni a túlgondolás ellen? Mindig rágódok épp vakami rosszon rs felek higy bevonzom ill a problémáimat mindig túlgondolom és beképzelem h a legrosszabb tortenik. Mit leher tenni ezellen?

Figyelt kérdés
Meditációs csakra auratisztitos otleteket nemkérek köszönöm.
2019. dec. 23. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van :(( csak nekem ilyen kényszerszintű például olyan dolgokra gondolok, amit ha más tudna, akkor biztos soha többet nem beszélne velem, és félek hogy látszik rajtam. Nem ugyanaz a bajunk de hasonló. Én ha nagyon ilyen állapotban vagyok, akkor nem tudok ellene semmit sem kezdeni, kicsit deperszonalizációs leszek tőle, meg apróbb hallucinációim lesznek tőle. Pszichiáter valószínűleg segítene. De elmehetsz pszichoterápiás osztályra is, szerintem ez 1 , másfél hónap alatt rengeteget javítana rajtad, és teljesen ingyenes. Az én módszerem az, hogy próbálok olyanokat gondolni, hogy mégha tudnák is, senkinek semmi köze ahhoz, hogy én mondjuk rossz ember vagyok, mindenkiben van valami rossz. De nem tudom, hogy a te esetedre ezt hogy lehetne átültetni. Egy biztos, a problémáidat nem fogod bevonzani, de persze ha ennyire képtelen az ember elfogadni a racionális magyarázatokat, akkor ez sokat nem segít :(( szerintem pszichoterápiás osztály , az lenne a legjobb.
2019. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!