Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a személyiségzavar? Kezelhe...

Mi a személyiségzavar? Kezelhető? Tünetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van sokféle,mindnek más tünetei vannak

pszichológus foglalkozik ezekkel,esetleg talán pszichiáter a súlyosabbakkal,nem tudom

google-be beírod,h személyiségzavar,mindent megtudhatsz róla...


minek van interneted,ha nem tudod használni?

2009. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

[link]


ez pl tökéletes de ha nem akarsz bebeszélni magadnak semmit akkor inkább keress fel egy pszichológust és beszélj vele , a legtöbb ember hajlamos elolvasni a tüneteket és úh én pont ilyen vagyok ... pedig ez azért nem így megy

2009. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a drdiag több információt tartalmaz, de ez még mindig jobb, mint a cotcot, ami nem tud különbséget tenni skizoid, skízotíp és skizofrén között:/
2009. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen orvosi állítások szerint létezik személyiség zavar!

De ezt csak azért mondják,hogy teletömhetsd a zsebüket!

Az Pszichológiai kezelő intézetekben az orvosok kezelése a követkető:tele nyomnak nyugtatóval és mesterséges droggal heteken keresztűl!Személyes tapasztalatom,én voltam ott, ÖNKÉNT mentem be,az alkohol függőségemen akartam hogy segítsenek!Nem segítettek és rabként tartottak ott!!!De figyeltem a többiekre és az a kijelentés ragadt meg bennem legmélyebben amikor az egyik "törzs vásárló",visszatérő páciens azt a kijelentést tette:ide mindenki vissza vágyik...

Na én nem vágyom vissza,sőt inkább a gyorsvonattal szemben szaladok,minthogy oda visszamenjek!

Tehát Neked kell erősnek lenned és rendet raknod a fejedben!Hidd el sikerül ha igazán akarod!Ha meg nem,akkor Magyarország összes pszichiátere sem tud Rajtad segíteni!Remélem fölfogtad válaszom súlyosságát,ha igen akkor nem is vagy Te klinikai eset!


I the devil

2010. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A személyiségzavarnak 6 formája van, tünettana mindegyiknek nagyon összetett, bonyolult, hosszadalmas lenne felsorolni. Ezeket régen pszichopátiának nevezték. Közös sajátoságuk az, hogy a társadalmi együttélés normáit gyermekkorban nem sajátították el. Leggyakoribbak a nárcisztikus, borderline, paranoid, hipomániás formák. Míg a szorongó (régebbi elnevezéssel neurotikus) beteg önmagától szenved, addig a személyiségzavarral élőtől a környezete szenved. A társadalom szempontjából a paranoid a legveszélyesebb, a börtönök is tele vannak ilyen egyénekkel. A személyiségzavarok ma még nem gyógyíthatók.
2010. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!