Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért húz fel valaki maga...

Miért húz fel valaki maga köré falakat?

Figyelt kérdés
Hogy lehet lebontani ezeket?
2019. dec. 24. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiért házfalakat is. Védi magát a környezeti hatások ellen. Lebontani meg nem feltétlenül kell. Kopogj, talán beenged.
2019. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek az én falaim, és borzalmasan zavarnak már. Ezért szeretném lebontani őket.
2019. dec. 24. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert túl sok, túl mély vagy hossszan tartó lelki sérülések miatt már nem bízik senkiben és semmiben.


Lebontani hosszú-hosszú és kitartó munkával lehet, és egy jó szaki segítségével.

2019. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Mert ez egy retkes társadalom. Rengetegszer én kaptam a fost és azok kapják a jó életet akik meg sem érdemlik. Hát ezért. Tudod ki akarna egy ilyen társadalomnak a része lenni.
2019. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is építkeztem , ott is kellett falat felhúzni. De már rég kész lett.
2019. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert fél. Nehezen
2019. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félelemből, önvédelemből. Én ezek miatt építettem. Lebontani elhatározással, sok munkával, jó szakember segítségével, hosszabb idő alatt sikerült.
2019. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Például mert egész életében, csak a rosszat, a bántást, a kritizálást, és a kegyetlenséget kapta már óvodás kora óta mindenhonnan, kivéve otthon. Ki közösítették mindenhonnan nem találta a helyet, mindig is különc és kívülálló volt a többiek szemében, ezért így is lett. Kialakult benne egy alapvető bizonytalanság, és bizalmatlanság mindenki felé, aki közeledni akar felé, és inkább el taszítja őket magától csak nehogy még egyszer sebezhető legyen. Nem nyílik meg senkinek, nem enged senkit közel magához, mindenkivel bizonytalan, nem bízik meg senkiben. Nagyon nehéz hozzá közel kerülni, azért, mert fél az illető. Ezt nagyon nehéz lebontani, segítséggel is nagyon nehéz, egyedül szinte lehetetlen.
2019. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!