Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a valeriána nem enyhíti az...

Ha a valeriána nem enyhíti az ideges eredetű szívpanaszaimat mit vegyek helyette?

Figyelt kérdés
Állandóan ideges érzés van rajtam,nyugtalan vagyok.Sajnos nem jó dolgok történtek mostanság.Szorongok is,nem tudok aludni,a mellkasom is szorít.Próbáltam a valeriánát,citromfüvet,de nem múlnak a panaszaim.Valami bevált terméket ha tudna valaki az nagyon jó lenne.Szerintem az ünnepek után elmegyek a dokimhoz is mert ezt már elviselni nem lehet,viszont frontint és társait nem szeretnék szedni.
2019. dec. 26. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok mély levegőt és sok sétát, egyedül, esetleg egy kutyával kettesben. És irány az orvos!
2019. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg tanulj meg valamilyen relaxációs technikát!
2019. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig ha a gyógynövény alapú dolgok nem segítenek akkor a venykoteles gyógyszer fog kelleni. Én is szedtem nyugtatót egy ideig orvosi javaslatra és nem lettem gyógyszerfüggő elmebeteg. Sok városi legenda van ezekről a nyugtatokrol meg összeesküvés elméletek de tapasztalataim szerint az orvos tudja mit csinál.
2019. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gublug ***** válasza:
30%
Galagonya.
2019. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Homeopátia! Arsenicum album!
2019. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!