Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ennyi mindentől?

Miért félek ennyi mindentől?

Figyelt kérdés
Félek utazni, repülni, néha elaludni is vagy akár csak lemenni a boltba. Miért van? Mit tudnèk ellene tenni?

2019. dec. 26. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Miért félsz utazni vagy repülni vagy elaludni vagy csak lemenni a boltba? Mi lesz akkor ha elmész utazni repülővel mit gondolsz mi fog veled történni? Vagy ha elalszol mi lesz utána mit gondolsz?
2019. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szorongsz? Esetleg sportolj (főleg futás) és járj sokat boltba meg utazz sokat és megszokod.
2019. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Minden esetben a halaltol
2019. dec. 27. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

attól függ akarsz e gyógyszert szedni vagy nem ha nem akarsz akkor ne menj pszichiáterhez

én pl egyszer 3 napig nemtudtam aludni mert féltem a haláltól utána 3 hónapot voltam pszichiátrián

2019. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is rettegek a haláltól sőt attól is félek ha valaki akit szeretek meghal egyszer. De nincs mit tenni. Egyszer mind meghalunk akármit teszünk . Addig is élvezd az életet. Próbálj meg ne gondolni rá én ezt teszem. Mindenki valamilyen szinten fél a haláltól. Éld az életed ha eljön az időd ha félsz ha nem úgyis meg fogsz halni.
2019. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszéltél már erről valaki számodra olyannal, akiben megbízol és támogat? Nagyon sokat tud jelenteni egy őszinte beszélgetés. Ha egyedül nem tudod megoldani a problémát, beszélj szakemberrel, attól nem kell aggódnod, hogy "feleslegesen" fog elküldeni pszichiátriára. Az a fontos, hogy a te lelki egészséged rendben legyen!
2019. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!